Prejsť na obsah
 • /
 • 17. november
Nachádzate sa na stránke akcie, ktorá bola ukončená. Vrátiť sa späť >

Toto je SLOBODÁÁÁ!

Vďaka 17. novembru môžete už 34 rokov cestovať po svete slobodne. Pri príležitosti výročia sme si pre vás opäť pripravili špeciálnu ponuku.

Viedenský Travel Pass za 39 €

Nezmeškajte našu limitovanú ponuku a získajte s Travel Passom 10 jázd, pričom 1 jazda vás vyjde bezkonkurenčných 3,90 €.

 • 10 jázd na letisko Schwechat alebo do Viedne

  Trasa: Bratislava – Viedeň
  Len do 19. 11. za 39 €

  (Bežná cena 59 €)

  Špeciálny Travel Pass na tejto trase má platnosť 365 dní od zakúpenia a využiť ho môžete na nákup 10 jednosmerných jázd na trase Bratislava – Viedeň (alebo Schwechat) s dopravcom Slovak Lines. Travel Pass platí obojsmerne pre tieto zastávky: AS Nivy, Most SNP, Hlavná ŽST, Letisko Schwechat, Viedeň HBF. Neplatí pre vnútroštátnu dopravu.

  Tento Travel Pass je prenosný. Znamená to, že ho môžete použiť na nákup lístkov napríklad aj pre členov vašej rodiny či priateľov.

 • Ako si ho kúpite?

  Travel Pass si môžete zakúpiť ako zaregistrovaný zákazník na webe Slovak Lines. Nie je možné ho kúpiť v pokladni ani u vodiča autobusu a je prenosný.

  Aby vám nič neušlo, aktivujte si upozornenia v našej šikovnej mobilnej apke, alebo sledujte náš web. O každej našej novinke, vrátane nových Travel Passov či ich špeciálnych verziách, sa dozviete ako prví a budete môcť cestovať ešte výhodnejšie.

  Všetky aktívne Travel Passy nájdete vo svojom Cestovateľskom účte.

 • Odporúčame nákup lístka vopred

  Travel Pass slúži ako poukaz na zvýhodnený nákup cestovných lístkov na konkrétny dátum a čas. Sám o sebe nie je cestovným lístkom.

  Pri nákupe lístka s Travel Passom u vodiča prosím počítajte s tým, že spoj môže byť vypredaný a nemusí sa vám v ňom ujsť miesto.

  Viac informácii o Travel Passe
 • Storno podmienky

  Travel Pass nie je možné stornovať. Lístok zakúpený s Travel Passom môžete stornovať najneskôr 15 minút pred plánovaným odchodom spoja. V takomto prípade sa jazda pripočíta naspäť na váš Travel Pass.

  Ak nenastúpite na spoj, na ktorý ste si kúpili lístok cez váš Travel Pass, takýto lístok sa považuje za precestovaný a nie je možné ho držiteľovi Travel Passu dodatočne pripočítať alebo vrátiť. Storno cestovného lístka je na zodpovednosti cestujúceho a na dodatočné preukazovanie nenastúpenia na spoj sa neprihliada.