Prejsť na obsah

Cestujete pravidelne? Kúpte si Travel Pass

Kúpte si Travel Pass od Slovak Lines a cestujte s ním podľa typu a destinácie výhodnejšie.

Ako funguje Travel Pass

Travel Pass je digitálny „poukaz“, ktorý si raz kúpite a následne ho používate na získavanie cestovných lístkov na konkrétne spoje za 0 eur.

Travel Passy sú platné na určité časové obdobie a môžete s nimi získať rôzny počet lístkov. Bližšie informácie o podmienkach ich využitia nájdete pri jednotlivých produktoch.

Travel Pass si môžete zakúpiť ako zaregistrovaný zákazník na webe Slovak Lines. Nie je možné ho kúpiť v pokladni ani u vodiča autobusu.

S Travel passom a jeho špeciálnymi akciovými verziami si môžete zakúpiť lístky len na spoje s odchodom v období trvania platnosti daného Travel passu.

Travel Passy dopravcu Slovak Lines

 • Travel Pass na 10 jázd do Viedne/letisko Viedeň

  Zóna: Bratislava – Viedeň
  Cena: 59 €

  Špeciálny Travel Pass na tejto trase má platnosť 180 dní a využiť ho môžete na nákup 10 jednosmerných jázd na trase Bratislava – Viedeň (alebo Schwechat) akýmkoľvek smerom.

  Tento Travel Pass je prenosný. Znamená to, že ho môžete zo svojho cestovateľského účtu použiť na nákup lístkov napríklad aj pre členov vašej rodiny či priateľov.

  Vybrať Travel Pass

 • Mesačný Travel Pass do Viedne/letisko Viedeň

  Zóna: Bratislava – Viedeň
  Cena: 149 €

  Travel Pass na tejto trase má platnosť 30 dní a využiť ho môžete na nákup 60 jednosmerných jázd na trase Bratislava – Viedeň akýmkoľvek smerom.

  Tento Travel Pass je neprenosný. Znamená to, že nákup lístkov v rámci neho je naviazaný len na jednu osobu, ktorá je registrovaná pod príslušným cestovateľským účtom a meno pasažiera sa musí zhodovať s menom na doklade totožnosti.

  Vybrať Travel Pass

 • Nové produkty sú už na ceste

  Našu skvelú ponuku výhodných Travel Passov pravidelne aktualizujeme a prispôsobujeme potrebám sezóny.

  Aby vám nič neušlo, aktivujte si upozornenia v našej šikovnej mobilnej aplikácii, alebo sledujte náš web. O každej našej novinke, vrátane nových Travel Passov, sa dozviete ako prví a budete môcť cestovať najvýhodnejšie.

Travel Passy dopravcu LeviTour

Travel Passy LeviTour sú neprenosné. Znamená to, že nákup lístkov v rámci nich je naviazaný len na jednu osobu, ktorá je registrovaná pod príslušným cestovateľským účtom a meno pasažiera sa musí zhodovať s menom na doklade totožnosti.  Tarifa „Mládež“ je určená pre cestujúcich vo veku 16-24 rokov, ktorí sa preukážu platnou kartou ISIC.

 • NOVINKA: Bratislava – Zlaté Moravce

  Trasa: Bratislava – Zlaté Moravce
  Cena: 19 € (Mládež) / 29 € (Dospelý)

  Travel Pass na tejto trase má platnosť 30 dní od jeho zakúpenia a využiť ho môžete maximálne na 2 jednosmerné jazdy denne medzi ľubovoľnými zastávkami na trase Bratislava – Zlaté Moravce akýmkoľvek smerom.

  Vybrať Travel Pass
 • Bratislava – Rimavská Sobota

  Trasa: Bratislava – Rimavská Sobota
  Cena: 49 € (Mládež) / 79 € (Dospelý)

  Travel Pass na tejto trase má platnosť 30 dní od jeho zakúpenia a využiť ho môžete maximálne na 2 jednosmerné jazdy denne medzi ľubovoľnými zastávkami na trase Bratislava – Rimavská Sobota akýmkoľvek smerom.
  Tarifa „Mládež“ je určená pre cestujúcich vo veku 16-24 rokov, ktorí sa preukážu platnou kartou ISIC.

  Vybrať Travel Pass

Travel Passy dopravcu CK DAKA

 • Bratislava – Košice

  Zóna: Bratislava – Košice
  Cena: 99 €

  Travel Pass na tejto trase má platnosť 90 dní od jeho zakúpenia a využiť ho môžete maximálne na 10 jednosmerných jázd na trase Bratislava – Košice akýmkoľvek smerom.

  Vybrať Travel Pass

 • Bratislava – Prešov

  Zóna: Bratislava – Prešov
  Cena: 99 €

  Travel Pass na tejto trase má platnosť 90 dní od jeho zakúpenia a využiť ho môžete maximálne na 10 jednosmerných jázd na trase Bratislava – Prešov akýmkoľvek smerom.

  Vybrať Travel Pass

 • Bratislava – Banská Bystrica

  Zóna: Bratislava – Banská Bystrica
  Cena: 49 €

  Travel Pass na tejto trase má platnosť 90 dní od jeho zakúpenia a využiť ho môžete maximálne na 10 jednosmerných jázd na trase Bratislava – Banská Bystrica akýmkoľvek smerom.

  Vybrať Travel Pass

 • Bratislava – Nitra

  Zóna: Bratislava – Nitra
  Cena: 29 €

  Travel Pass na tejto trase má platnosť 90 dní od jeho zakúpenia a využiť ho môžete maximálne na 10 jednosmerných jázd na trase Bratislava – Nitra akýmkoľvek smerom.

  Vybrať Travel Pass

 • Bratislava – Zvolen

  Zóna: Bratislava – Zvolen
  Cena: 49 €

  Travel Pass na tejto trase má platnosť 90 dní od jeho zakúpenia a využiť ho môžete maximálne na 10 jednosmerných jázd na trase Bratislava – Zvolen akýmkoľvek smerom.

  Vybrať Travel Pass

 • Bratislava – Poprad

  Zóna: Bratislava – Poprad
  Cena: 79 €

  Travel Pass na tejto trase má platnosť 90 dní od jeho zakúpenia a využiť ho môžete maximálne na 10 jednosmerných jázd na trase Bratislava – Poprad akýmkoľvek smerom.

  Vybrať Travel Pass

Kúpte si výhodný Travel Pass

Po nákupe Travel Passu môžete začať nakupovať cestovné lístky s Travel Passom online cez web, v apke alebo priamo u vodiča. Chcete vedieť viac o tom, ako nakupovať lístky s Travel Passom? Návod nájdete nižšie.

1. Nákup lístka s Travel Passom v mobilnej apke

Akonáhle si kúpite Travel Pass, môžete ho začať využívať ako spôsob platby za cestovné lístky na konkrétne spoje. Každý takýto lístok stojí s použitím Travel Passu 0 eur.

 • 1. Prihláste sa

  Ak ste prihlásený so svojím účtom a máte platný Travel Pass, aktivovať si ho môžete v pravom hornom rohu obrazovky nákupu stlačením tlačidla Aktivovať Travel Pass. Travel Passy nájdete aj v menu.

 • 2. Aktivujte si Travel Pass

  Zo zoznamu si vyberte Travel Pass, ktorý chcete použiť. Aktivovaný Travel Pass uvidíte v pravom hornom rohu obrazovky nákupu.

 • 3. Vyhľadajte si spoj

  Vyhľadajte si spoj a zakúpte si jednosmerný lístok (cestu späť je potrebné zakúpiť samostatne). Nákup dokončíte bez platby, cesta sa vám odráta z predplateného počtu jázd na Travel Passe.

2. Nákup lístka na webstránke

 • 1. Prihláste sa

  Svoj Travel Pass nájdete v Zákazníckom účte.

 • 2. Aktivujte si Travel Pass

  Stlačením tlačidla „Použiť“ ho aktivujete. Aktivovaný Travel Pass uvidíte v ľavom hornom rohu obrazovky vyhľadávania cesty.

 • 3. Vyhľadajte si spoj

  Vyhľadajte si spoj a zakúpte si jednosmerný lístok (cestu späť je potrebné zakúpiť samostatne). Nákup dokončíte bez platby, cesta sa vám odráta z predplateného počtu jázd.

3. Nákup lístka u vodiča

Platný Travel Pass môžete použiť aj pri nákupe lístka priamo u vodiča, na trase, na ktorú ho máte zakúpený. Vodičovi stačí ukázať QR kód vášho Travel Passu.

Najlepšie vám na to poslúži naša appka. Pri nákupe lístka s Travel Passom u vodiča prosím počítajte s tým, že spoj môže byť vypredaný a nemusí sa vám v ňom ujsť miesto. Preto odporúčame nákup lístka vopred.

 

Podmienky využívania Travel Passu

 • Storno podmienky

  Travel Pass nie je možné stornovať. Lístok zakúpený s Travel Passom môžete stornovať najneskôr 15 minút pred plánovaným odchodom spoja. V takomto prípade sa jazda pripočíta naspäť na váš Travel Pass.

  Ak nenastúpite na spoj, na ktorý ste si kúpili lístok cez váš Travel Pass, takýto lístok sa považuje za precestovaný a nie je možné ho držiteľovi Travel Passu dodatočne pripočítať alebo vrátiť. Storno cestovného lístka je na zodpovednosti cestujúceho a na dodatočné preukazovanie sa nenastúpenia na spoj sa neprihliada.

 • Doplnkové informácie

  Travel Pass je neprenosný. Je viazaný na konkrétneho zaregistrovaného cestujúceho. Cestujúci musí mať vo svojom Zákazníckom účte riadne vyplnené meno a priezvisko, ktoré súhlasí s menom a priezviskom na doklade totožnosti, ktorým sa preukáže v prípade kontroly.
  (Neplatí pre Travel Pass na 10 jázd na trase Bratislava – Viedeň a akciové Travel Passy)

  S Travel passom a jeho špeciálnymi akciovými verziami si môžete zakúpiť lístky len na spoje s odchodom v období trvania platnosti daného Travel passu.

  Všetky aktívne Travel Passy nájdete vo svojom Zákazníckom účte.

 • Odporúčame nákup lístka vopred

  Travel Pass slúži ako poukaz na zvýhodnený nákup cestovných lístkov na konkrétny dátum a čas. Sám o sebe nie je cestovným lístkom.

  Pri nákupe lístka s Travel Passom u vodiča prosím počítajte s tým, že spoj môže byť vypredaný a nemusí sa vám v ňom ujsť miesto.