Prejsť na obsah

22-krát na Schwechat

Cestujte na viedenské letisko Schwechat alebo priamo do centra Viedne a späť tak často, ako len potrebujete.

Denne na letisko

Svoju dovolenku, pracovnú cestu alebo výlet si teraz môžete naplánovať ešte pohodlnejšie a najvýhodnejšie online.

 • Vždy, keď to potrebujete

  Nestrácajte svoj drahocenný čas. Na viedenské letisko Schwechat alebo z neho vás odvezieme až 22-krát denne. Pred odletom tak môžete byť na letisku s ideálnym predstihom a po prílete môžete byť doma čo najskôr.

 • Aj do centra Viedne

  Cestujete do Viedne do školy či do práce? Alebo si chcete urobiť celodenný výlet? Priamo pred Hauptbahnhof v úplnom centre Viedne vás odvezieme až 14-krát denne. Nevyše náš partner LeviTour vás každý deň odvezie až na autobusovú stanicu Erdberg.

 • Z Hlavnej vlakovej stanice

  Prichádzate do Bratislavy vlakom na Hlavnú železničnú stanicu a potrebujete sa dostať na letisko Schwechat? Na náš spoj môžete nastúpiť priamo pred stanicou 4-krát denne.

  Rovnako často vás z letiska odvezieme na Hlavnú stanicu, aby ste mohli vlakom pokračovať do všetkých kútov Slovenska.

  Viac o zastávke na Hlavnej žel. stanici

 • Z celého Slovenska

  Do centra Viedne a na letisko Schwechat vás z Prešova, Košíc, Rožňavy, Lučenca, Zvolena, Nitry, Bratislavy a mnohých ďaľších slovenských miest odvezie náš parnter LeviTour. Cestujte od východu na západ bez jediného prestupu.

Online znamená vždy najlacnejšie

Ak si chcete byť istí, že budete mať svoje obľúbené miesto v autobuse a zároveň chcete ušetriť, nakúpte svoj lístok na pár klikov online.

 • Klik, klik a máte lístok

  Nastúpite bez zbytočného zdržavania sa u vodiča. S lístkom v mobile cez našu aplikáciu alebo web je to hračka. Čo s ušetreným časom? Ak cestujete zo stanice Nivy, zastavte sa v medzinárodnej čakárni Lounge, kde na vás čaká káva alebo voda zdarma k lístku.

  Viac info o Lounge
 • V appke nájdete všetko

  Lístok si už nemusíte tlačiť ani sa obávať, že ho stratíte. Pri nákupe online vám lístok zašleme do emailu, alebo si nájdete v našej appke vždy, keď ho budete potrebovať. Pred nástupom do vozidla sa stačí preukázať QR kódom na displeji mobilného zariadenia.

  Stiahnite si mobilnú aplikáciu:

  Google play App store
 • Máte istotu miesta

  Vyhnite sa stresu pri nákupe lístka na poslednú chvíľu u vodiča a nakupujte si lístky online s predstihom. Navyše si môžete vybrať zo širokej škály doplnkových produktov k lístku od batožiny navyše až po vrátenie ceny lístka ak zmeškáte svoj autobus.

  Pozrite si doplnkové produkty
 • Storno lístka? Jednoducho

  Zmenili sa vám plány? Žiaden problém. Pri nákupe lístka online si ho vystornujete jedným klikom bez komplikácií.

  Viac o storne
 • Travel Pass vám ušetrí ešte viac

  Ak na linke Bratislava – Viedeň či Schwechat cestujete pravidelne, využite náš obľúbený Travel Pass. Je to digitálny poukaz, s ktorým môžete nakupovať cestovné lístky za zvýhodnenú cenu.

  Viac info o Travel Passe

Cestovné poriadky

Dopravca Linka Dátum platnosti Trasa
Slovak Lines 102806 Od 01.11.2023 Bratislava – Schwechat – Viedeň Zobraziť
Slovak Lines 102807 Od 20.11.2023 Bratislava (Hlavná železničná stanica) – Schwechat Zobraziť
LeviTour 707803 Od 30.10.2023 Prešov – Košice – Rožňava – Lučenec – Zvolen – Nitra – Bratislava – Schwechat – Viedeň Zobraziť

Praktické informácie

Pozrite si cestovný poriadok, cenník lístkov na autobus a prepravný poriadok autobusovej linky Bratislava – Viedeň.

Slovak Lines: Bratislava – Schwechat – Viedeň a späť

Autobus do Viedne odchádza z AS Nivy a nástupiska č. 1. V prípade zastávky Hlavná železničná stanica odchádza náš autobus u Nástupiska H. Na letisko Schwechat prichádza priamo pred odletovú halu k nástupisku č. 4. Konečnou zastávkou vo Viedni je Wien Hauptbahnhof, Hbf Wiedner Gürtel a výstupisko C1.  Autobus do Bratislavy odchádza zo stanice Wien Hauptbahnhof, Hbf Wiedner Gürtel a nástupiska C1. Autobus pokračuje na letisko Schwechat pred odletovú halu k nástupisku č. 4 a končí na zastávke AS Nivy.

LeviTour: Prešov – Bratislava – Schwechat – Viedeň a späť

Autobus do Viedne odchádza z Prešova, Košíc, Moldavy nad Bodvou, Rožňavy, Pliešoviec, Tornale, Rimavskej Soboty, Lučenca, Detvy, Zvolena, Žiaru nad Hronom, Zlatých Moraviec, Nitry, Trnavy a Bratislavy. Z Bratislavy odchádza z AS Nivy a nástupiska č. 1 a zo zastávky Letisko Bratislava. Na letisko Schwechat prichádza priamo pred odletovú halu k nástupisku č. 3. Konečnou zastávkou vo Viedni je Autobusová stanica Erdberg.

Mobilná aplikácia Slovak Lines

Kupujte si lístky na autobus pohodlne a vždy za najnižšiu cenu cez mobilnú aplikáciu Slovak Lines. Lístok v aplikácii nemusíte tlačiť, stačí sa ním preukázať na displeji mobilného zariadenia.

Stihanite si aplikáciu a začnite šetriť čas aj peniaze: