Prejsť na obsah

30x ÁNO, MÔŽEME

Od 31. mája navyšujeme frekvenciu spojov na neuveriteľných 30 za deň. Cestujte na viedenské letisko Schwechat a späť tak často, ako len potrebujete.
Skoro ráno, aj neskoro v noci.

Najčastejšie na letisko aj do centra

Svoju dovolenku, pracovnú cestu alebo výlet si teraz môžete naplánovať ešte pohodlnejšie a najvýhodnejšie online.

 • Vždy, keď to potrebujete

  Nestrácajte svoj drahocenný čas. Na letisko Schwechat a späť vás už od 31. 5. odvezieme až 30-krát denne. Pred odletom tak môžete byť na letisku s ideálnym predstihom a po prílete môžete byť doma čo najskôr.

 • Aj do centra Viedne

  Cestujete do Viedne pravidelne do školy či do práce? Alebo len chcete vyraziť na výlet? Priamo pred Hauptbahnhof v úplnom centre Viedne vás odvezieme až 14-krát denne.

 • 7 nových spojov z Hlavnej železničnej stanice

  Prichádzate do Bratislavy vlakom alebo bývate v centre? Z Hlavnej stanice (nástupisko H) vás na letisko od 31. 5. odvezieme až 13-krát denne.

  Zistite viac
Z Nív aj o 23:30 (ŽST 23:45)
Zo Schwechatu už od 1:00 ráno

Online znamená vždy najlacnejšie

Ak si chcete byť istí, že budete mať svoje obľúbené miesto v autobuse a zároveň chcete ušetriť, nakúpte svoj lístok na pár klikov online.

 • Lístok na pár klikov

  Nastúpite bez zbytočného zdržavania sa u vodiča. S lístkom v mobile cez našu aplikáciu alebo web je to hračka. Čo s ušetreným časom? Ak cestujete zo stanice Nivy, zastavte sa v medzinárodnej čakárni Lounge, kde na vás čaká káva alebo voda zdarma k lístku.

  Viac info o Lounge
 • V appke nájdete všetko

  Lístok si už nemusíte tlačiť ani sa obávať, že ho stratíte. Pri nákupe online vám lístok zašleme do emailu, alebo si ho nájdete v appke. Pred nástupom do vozidla sa stačí preukázať QR kódom na displeji mobilného zariadenia.

  Stiahnite si mobilnú aplikáciu:

  Google play App store
 • Máte istotu miesta

  Vyhnite sa stresu pri nákupe lístka na poslednú chvíľu u vodiča a nakupujte si lístky online s predstihom. Navyše si môžete vybrať zo širokej škály doplnkových produktov k lístku od parkovania až po vrátenie ceny lístka ak zmeškáte svoj autobus.

  Pozrite si doplnkové produkty
 • Storno lístka? Jednoducho.

  Zmenili sa vám plány? Žiaden problém. Pri nákupe lístka online si ho vystornujete jedným klikom bez komplikácií.

  Viac o storne
 • Travel Pass vám ušetrí ešte viac

  Ak na linke Bratislava – Viedeň či Schwechat cestujete pravidelne, využite náš obľúbený Travel Pass. Je to digitálny poukaz, s ktorým môžete nakupovať cestovné lístky za zvýhodnenú cenu.

  Viac info o Travel Passe

Cestovné poriadky

Dopravca Linka Dátum platnosti Trasa
Slovak Lines 102806 Od 01.11.2023 Bratislava – Schwechat – Viedeň Zobraziť
Slovak Lines 102807 Od 18.03.2024 Bratislava (Hlavná železničná stanica) – Schwechat Zobraziť
Slovak Lines 102807 Od 31.05.2024 Bratislava (Hlavná železničná stanica) – Schwechat Zobraziť

Praktické informácie

Pozrite si cestovný poriadok, cenník lístkov na autobus a prepravný poriadok autobusovej linky Bratislava – Schwechat – Viedeň.

Bratislava – Schwechat – Viedeň a späť

Autobus do Viedne odchádza z AS Nivy a nástupiska č. 1. V prípade zastávky Hlavná železničná stanica odchádza náš autobus u Nástupiska H. Na letisko Schwechat prichádza priamo pred odletovú halu k nástupisku č. 4. Konečnou zastávkou vo Viedni je Wien Hauptbahnhof, Hbf Wiedner Gürtel a výstupisko C1.

Autobus do Bratislavy odchádza zo stanice Wien Hauptbahnhof, Hbf Wiedner Gürtel a nástupiska C1. Autobus pokračuje na letisko Schwechat pred odletovú halu k nástupisku č. 4 a končí na zastávke AS Nivy.

Mobilná aplikácia Slovak Lines

Kupujte si lístky na autobus pohodlne a vždy za najnižšiu cenu cez mobilnú aplikáciu Slovak Lines. Lístok v aplikácii nemusíte tlačiť, stačí sa ním preukázať na displeji mobilného zariadenia.

Stihanite si aplikáciu a začnite šetriť čas aj peniaze: