Valentín
Kúpte si 2 lístky za cenu 1 a vyhrajte iPhone
11. - 14. február 2022

Podmienky akcie

Zakúpte si náš limitovaný jedinečný produkt „Lásky Pass“, v ktorom máte dva jednosmerné lístky na linke Bratislava – Viedeň cez letisko Schwechat za cenu jedného. Navyše za každý zakúpený Lásky Pass budete zaradený do súťaže o nový iPhone 12 mini. Žrebujeme už 15. 2. 2022 zo všetkých zakúpených Lásky Passov.

Čím viac Lásky Passov si zakúpite, tým je vaša šanca na výhru vyššia. Lásky Pass je možné zakúpiť len v čase trvania kampane v dňoch 11. – 14. februára 2022 a jeho platnosť je do konca roka 2022.

Ako funguje Lásky Pass?

Lásky Pass je špeciálna forma produktu Travel Pass. Travel Pass je digitálny "poukaz", ktorý si raz kúpite a následne ho používate na získavanie cestovných lístkov na konkrétne spoje za 0 eur.

Čo je Travel Pass?

Travel Pass je digitálny "poukaz", ktorý si raz kúpite a následne ho používate na získavanie cestovných lístkov na konkrétne spoje za 0 eur.

Travel Passy sú platné na určité časové obdobie a môžete s nimi získať rôzny počet lístkov. Bližšie informácie o podmienkach ich využitia nájdete pri jednotlivých produktoch.

Ako si ho kúpite?

Travel Pass si môžete zakúpiť ako zaregistrovaný zákazník na webe Slovak Lines. Nie je možné ho kúpiť v pokladni ani u vodiča autobusu a je neprenosný (neplatí pre Lásky Pass v rámci Valentínskej akcie). 

Aby vám nič neušlo, aktivujte si upozornenia v našej šikovnej mobilnej apke, alebo sledujte náš web. O každej našej novinke, vrátane nových Travel Passov, sa dozviete ako prví a budete môcť cestovať ešte výhodnejšie.

Odporúčame nákup lístka vopred

Travel Pass slúži ako poukaz na zvýhodnený nákup cestovných lístkov na konkrétny dátum a čas. Sám o sebe nie je cestovným lístkom.

Pri nákupe lístka s Travel Passom u vodiča prosím počítajte s tým, že spoj môže byť vypredaný a nemusí sa vám v ňom ujsť miesto.

Doplnkové informácie

Klasický Travel Pass je neprenosný a môže ho využiť iba ten, kto si ho zakúpi. Špeciálny Lásky Pass je jedinečný v tom, že v rámci neho môžete zakúpiť lístok aj pre inú osobu.

Prosím, myslite na to, že každý lístok v rámci Lásky Passu je potrebné zakúpiť v samostatnom nákupe.

Storno podmienky

Nákup Lásky Passu nie je možné stornovať. Nákup lístka v rámci Lásky Passu je možné stornovať a opätovne použiť až do konca roka 2022.