Prejsť na obsah

Letenky do raja? Získajte ich v našej súťaži!

Hľadajte súťažné kupóny a hrajte o dve letenky v Business Class na Bali. Žrebujeme už 2. 5. 2024

O čo hráme?

V našich autobusoch sme ukryli niekoľko špeciálnych súťažných kupónov s kódom. Keď budete mať štastie a jeden nájdete, máte možnosť sa zapojiť do hry o dve spiatočné letenky na Bali v Business Class s naším partnerom Turkish Airlines v hodnote viac ako 3 000 €. Samozrejmosťou je bezplatný vstup do Lounge na letiskách vo Viedni alebo v Istanbule a bezplatná doprava naším autobusom Slovak Lines na a z letiska.

Zapojiť sa je jednoduché

Od 25. 3. do 30. 4. 2024 sa v každom z našich autobusov Slovak Lines na linke Bratislava – Schwechat – Viedeň nachádza niekoľko červených súťažných kupónov, ktoré sú vašou vstupenkou do súťaže. Nájdete ich ukryté na vnútornej strane stolíkov pred vaším sedadlom. Či ste práve vy získali súťažný kupón zistíte raz-dva sklopením stolíka.

Pre úspešnú registráciu do súťaže je potrebné súťažný kód zadať do formulára nižšie. Nezabudnite si ho v autobuse, pretože v prípade výhry je nutné sa ním preukázať. Všetky ďalšie podmienky a informácie nájdete v súťažných podmienkach.

Pred vaším sedadlom sa nachádza stolík, ktorý môže ukrývať súťažný kupón.
Stačí ho sklopiť a zistíte, či ste mali štastie práve vy.

20 % zľava na ďalšiu cestu

Našli ste súťažný kupón s kódom? Máme pre vás ešte jedno prekvapenie. Každý kód je zároveň 20 % zľava na ďalšiu cestu s dopravcom Slovak Lines Express na linke Bratislava – Schwechat – Viedeň. Kód je možné uplatniť ako promo kód v online nákupe do 30. 6. 2024.

Registračný formulár

Zadajte Vašu e-mailovú adresu a kód zo súťažného kupónu a ste v hre. V prípade výhry vás budeme kontaktovať. 

Ak nechcete v budúcnosti premeškať podobné súťaže a ďalšie atraktívne ponuky, prihláste sa na odber noviniek Slovak Lines. O všetkom dôležitom sa dozviete ako prví.

povinné
povinné

O našom partnerovi Turkish Airlines

Turkish Airlines začali lietať už 20. mája 1933 s piatimi lietadlami a menej ako 30 zamestnancami. Počas svojej 90-ročnej histórie sa firma vypracovala na prepravcu s najširšou sieťou destinácií na svete, ktorý spája kontinenty, krajiny a kultúry. Táto letecká spoločnosť, ktorá je synonymom inovácie a vynikajúcej zákazníkej skúsenosti, sa zaviazala ponúkať nezabudnuteľné zážitky a maximálnu pohodlnosť cestujúcim. Ich úspech nie je len v počte destinácií, ale aj v schopnosti prekonávať výzvy a spájať ľudí po celom svete, čo z nich robí skutočného globálneho hráča v leteckom priemysle.

Aké je cestovanie v Business Class? Turkish Airlines ponúka luxusný zážitok z letu so zameraním na maximálny komfort, výborné jedlá a exkluzívny prístup. Cestujúci majú napríklad nárok na batožinu navyše zdarma alebo sa môžu vyhnúť radom pri nástupe do lietadla vďaka prednostnému odbaveniu. Sedadlá sú navrhnuté pre maximálne pohodlie a súkromie, strava v lietadle zahŕňa tureckú a svetovú kuchyňu, s možnosťou predvýberu jedál.

Ďalšie informácie

 • Kupón nájdete na linkách dopravcu Slovak Lines Express 102 806, 102 807  (Bratislava – Schwechat – Viedeň).

 • Pre vstup do súťaže je potrebné zadať unikátny kód zo súťažného kupónu. Ak ste pri svojej ceste kupón nenašli, skúste sa s nami vydať na výlet do centra Viedne alebo si spravte predĺžený víkend v niektorej z európskych metropolí a zvezte sa s nami na letisko Schwechat a späť.

 • Nie, nie je to potrebné.

 • Áno, je možné registrovať sa do súťaže, aj keď ste s nami necestovali a napríklad ste kupón dostali. Navyše s unikátnym kódom na kupóne máte od nás 20 % zľavu na lístok. Zľavu je možné uplatniť v online nákupe na spoje Slovak Lines Express na trase Bratislava – Schwechat – Viedeň.

 • Kód je možné uplatniť výhradne online na webe Slovak Lines alebo prostredníctvom mobilnej aplikácie Slovak Lines jeho vložením do poľa „Zadajte promo kód“ (Nie do poľa Voucher). Jeden kód je možné použiť len raz na jeden jednosmerný lístok. Počas jeho uplatňovania nie je možné mať v košíku spiatočnú cestu. Môžete ho využiť do 30. 6. 2024.

 • S jednou e-mailovou adresou a s jedným súťažným kódom je možné sa zapojiť len raz. E-mailovú adresu nie je možné registrovať s viacerými kódmi.

 • Svoj súťažný kupón určite nezahadzujte a uschovajte si ho. Nielen preto, že v prípade výhry je potrebné sa ním preukázať ale s kódom na kupóne máte od nás zľavu 20 % na ďalšiu cestu.

 • Najskôr skontrolujte, či súťažný kód, ktorý ste zadali, je správny. Dajte si pozor najmä na znaky ako I (Jota), l (Malé písmeno L) alebo 1 (Číslica jeden). Aby nevznikali komplikácie pri zadávaní kódu, všetky jeho znaky sú vždy uvedené ako veľké tlačené písmena. Ak je kód správny, skúste sa uistiť, či ste kód už nezaregistrovali skôr vy alebo vám blízka osoba. Ak s kódom máte naďalej problém, prosíme, obráťte sa na naše Kontaktné centrum.

 • Nie, nie je potrebný žiadny ďalší krok z vašej strany. Všetko prebehlo v poriadku a vy ste v hre. My vám držíme palce a v prípade výhry vás na zadaný e-mail budeme kontaktovať do 48 hodín od žrebovania. Výhercu žrebujeme 2. 5. 2024.

 • Vaša adresa bola už použitá a je v hre.

 • Výhercu/výherkyňu žrebujeme podľa Podmienok súťaže 2. 5. 2024. O výhre bude oboznámený/á e-mailom do 48 hodín od žrebovania.