Prejsť na obsah

Mobilná aplikácia Slovak Lines

Kúpte a spravujte si lístky na medzinárodné linky Slovak Lines, partnerské linky a tiež lyžovačku či koncerty pohodlne a vždy za najnižšiu cenu.

Prečo využívať našu appku?

 • Prehľadný výber a rýchly nákup

  Začiatok cesty, destináciu, dátum a čas cesty si vyberáte intuitívne z prehľadného menu. Lístok si následne kúpite na pár ťukov.

   

 • Viedeň na dosah, vrátane letiska

  Vďaka aplikácii môžete naše spoje využívať flexibilne. Lístok si kúpite pohodlne vtedy, keď potrebujete. Pristávate na Schwechate? Nespoliehajte sa na presný čas pristátia, kúpte si lístok jednoducho vo chvíli, keď opustíte lietadlo. Už ste si kúpili lístok, ale váš let mal meškanie? Stornujte si ho bezplatne najneskôr 15 minút pred plánovaným odchodom spoja a hneď si môžete kúpiť lístok na ten nasledujúci.

   

 • Moderné platobné metódy

  V aplikácii si môžete uložiť svoju platobnú kartu a nakupovať rýchlo a bezpečne s ňou. Využiť môžete aj moderné služby Apple Pay, Google Pay alebo Maestro One Click.

   

 • Lístok vždy poruke

  Lístok v aplikácii nemusíte tlačiť, stačí sa ním preukázať na displeji vášho mobilného zariadenia. Uložiť si ho môžete aj vo wallet aplikácii vo vašom telefóne.

   

 • Aktuálne informácie a zľavy hneď

  Buďte prví, kto sa dozvie o exkluzívnych zľavách a zaujímavých akciách Slovak Lines. Stačí aplikácii povoliť zobrazovať upozornenia. Rovnako tak budete mať prehľad o prípadných zmenách vašich spojov.

   

 • Dokúpte si aj doplnkové produkty

  Prémiové sedadlo, poistenie Garancia odletu, extra batožina či lístok pre psa. V mobilnej aplikácii si k cestovnému lístku dokúpite na pár klikov aj Doplnkové produkty.

   

 • Budúcnosť dopravy

  Aplikácia Slovak Lines je platformou pre ďalšie plánované inovácie a novinky. Buďte pri tom a zmeňte vaše cestovanie na zážitok.

   

Aplikácia pre všetky obľúbené mobilné platformy

Mobilnú aplikáciu Slovak Lines nájdete v obchodoch pre zariadenia s operačným systémom Android, iOS a HarmonyOS.