Trasa do Košíc

05:00
Odchod z Bratislavy
AS
05:50
Trnava
AS
06:30
Nitra
AS
07:50
Zvolen
AS
08:50
Lučenec
AS
09:20
Rimavská Sobota
AS
10:10
Rožňava
AS
11:20
Príchod do Košíc
AS
12:30
Michalovce
Terminál
13:00
Humenné
Železničná stanica

Trasa do Bratislavy

14:30
Humenné
Železničná stanica
15:00
Michalovce
Terminál
16:10
Odchod z Košíc
AS
17:20
Rožňava
AS
18:10
Rimavská Sobota
AS
18:40
Lučenec
AS
19:40
Zvolen
AS
21:00
Nitra
AS
21:40
Trnava
AS
22:30
Príchod do Bratislavy
AS

Do Košíc v pohodlí autobusu

Už sa nemusíte spoliehať len na vlak. Vyrazte teraz do Košíc s našou linkou komfortne a s bohatým servisom, ktorá vám zastaví aj v Rožňave a pokračuje až do Humenného.

Je cestovanie bezpečné?

Po každej ceste je autobus dezinfikovaný ozónovým čističom vzduchu, ktorý spoľahlivo zabíja existujúce vírusy. Všetky dotykové plochy čistíme tekutou dezinfekciou, ktorá je súčasne dostupná každému cestujúcemu pri nástupe do vozidla v bezdotykových dávkovačoch. Spoľahnite sa, že pre vašu bezpečnosť robíme všetko.

Kúpte si lístok online, ktorý netreba tlačiť

Kúpte si lístok online, ktorý netreba tlačiť

Ušetrite čas aj energiu a zaobstarajte si lístok rýchlo a pohodlne cez web Slovak Lines alebo vždy najlacnejšie cez mobilnú appku. Stačí, keď sa pri nástupe preukážete QR kódom na displeji vášho mobilného zariadenia.

Platiť môžete aj kartou

Platiť môžete aj kartou

Nemusíte hľadať bankomat. Zaplatiť bezkontaktnou platobnou kartou teraz môžete aj priamo u vodiča autobusu.

Využite služby na palube

Využite služby na palube

Všetky autobusy sú vybavené s WC, WiFi, min. 2x TV, DVD, rádiom, chladničkou, kávovarom, klimatizáciou a USB nabíjačkou. Sedadlá sú polohovateľné a polokožené s lakťovou opierkou a poskytujú dostatok priestoru pre cestujúcich. 

Kúpte si výhodný Travel Pass

Kúpte si výhodný Travel Pass

Cestujete na tejto trase často? Pozrite si našu výhodnú ponuku Travel Passov na viac jázd. Zistite viac

Partnerská linka CK DAKA

Spoľahlivý dopravca, ktorý ponúka viaceré slovenské destinácie komfortným autobusom. Ste autobusový dopravca a chcete byť tiež naším partnerom? Ozvite sa nám.

Do Košíc za rodinou, zábavou aj kultúrou

Košice sú mesto, ktoré má čo ponúknuť, nech už hľadáte čokoľvek. Či už sa vraciate domov, alebo objavujete nové miesta, vždy ste tu vítaní. Napojte sa na jeho pokojný tep kaviarní, reštaurácií a obchodov na obľúbenom korze. Alebo na jeho rýchly pulz večerného života a bohatej kultúry. A to ste ešte nevideli, čo všetko ponúka jeho okolie.

Hlavné námestie
Hlavné námestie
Kaplnka sv. Michala
Kaplnka sv. Michala

Malé veľké mesto

V Košiciach je všetko komfortne nadosah. Atraktívne centrum máte ako na dlani a vždy viete, kam sa vydať. Ak sa rozhodnete preskúmať širšie okolie, sú vám k dispozícii zdieľané bicykle, či kolobežky. A ak namiesto ruchu mesta zatúžite po lese, ocitnete sa v ňom do 40 minút pešo z centra mesta. Prečítajte si, čo všetko vám vedia Košice ponúknuť.

Praktické informácie

Pozrite si cestovný poriadok, cenník lístkov na autobus a prepravný poriadok autobusovej linky Bratislava - Košice. Je to priama linka bez ďalších medzizastávok.

Často kladené otázky

Ako vystornovať lístok na linky CK DAKA?

Lístky zakúpené cez web a aplikáciu Slovak Lines a tiež lístky zakúpené na Autobusovej stanici v Bratislave je možné stornovať podľa platných podmienok Slovak Lines na našom webe.

Je potrebné sa preukázať pri nástupe PDF lístkom s doplnkovými produktami, keď som nákup uskutočnil cez aplikáciu?

Stačí sa preukázať platným cestovným lístkom s doplnkovým produktom, nie je potrebné sťahovať PDF lístka. Personál vás však môže požiadať o zobrazenie detailu lístka, aby sa uistil, aké doplnkové produkty máte zakúpené. Ak to je potrebné, môže vás vyzvať na zobrazenie PDF cestovného lístka. Cestovný lístok nie je potrebné tlačiť.

Môžem počas jedného nákupu kúpiť viac lístkov s Travel Passom naraz?

Áno, počas jedného nákupu si môžete kúpiť viacero lístkov naraz. Je možné využiť našu webovú stránku, nákup viacerých lístkov s TP nie je možný pri nákupe cez aplikáciu.

Ako môžem stornovať lístok zakúpený pomocou Travel Passu?

Storno lístkov zakúpených cez TP sa riedi našim štandardným prepravným poriadkom. Môžete lístok stornovať najneskôr 15 minút pred odchodom spoja. Vaša nevyužitá jazda sa vám pripočíta späť na váš TP.

Ďalšie zaujímavé destinácie

Humenné

od 20,42

Prešov

od 17,99

Rimavská Sobota

od 13,58

Bardejov

od 20,99