Prejsť na obsah
 • /
 • Biznis /
 • Prenájom autobusov Slovak Lines

Prenájom autobusov Slovak Lines

Zabezpečujeme špeciálnu prepravu väčšieho množstva osôb presne podľa požiadaviek v rámci Slovenska aj Európy. Využiť môžete naše autobusy, mikrobusy, minibusy aj osobné autá.

Prečo Slovak Lines?

Preprava väčších skupín nie je nič, čo by ste mali nechať na náhodu. Vyberte si spoľahlivého partnera s bohatými skúsenosťami, ktorý si hravo poradí s každou nečakanou situáciou.

 • Veľký výber vozidiel

  V našej flotile máme autobusy, mikrobusy, minibusy, aj osobné autá. V októbri 2019 sme prepravili tisíc futbalových fanúšikov Walesu medzi Bratislavou a Trnavou. Zvládneme všetko.

  Pozrite si náš vozový park
 • Vysoký komfort

  Jazdíme na luxusných autobusoch značky Setra, ktoré spĺňajú prísne ekologické normy. Potrebujete niečo menšie? Rovnaké pohodlie vám ponúkne aj náš Mercedes Sprinter.

 • Bezpečná jazda

  Naši vodiči sú vysoko trénovaní profesionáli. Preprava veľkého množstva ľudí je ich dennou rutinou. Každé naše vozidlo má prvotriedny technický stav.

 • Náhradné vozidlá

  Vďaka veľkosti a rozmanitosti našej flotily dokážeme reagovať aj na nepredvídateľné okolnosti a zabezpečiť dohodnutú službu v dohodnutom rozsahu.

 • Spoľahlivosť a flexibilita

  Podmienky, na ktorých sa dohodneme, aj dodržíme. Našim klientom poskytujeme plnú operatívnosť.

Povedali o nás

BILLA, s.r.o.   „So spoločnosťou Slovak Lines spolupracujeme už niekoľko rokov pri príprave firemných podujatí a so službami spoločnosti sme maximálne spokojní. Pozitívne hodnotíme najmä flexibilné riešenia, bezproblémovú komunikáciu, a tiež dostávame spätnú väzbu od kolegov na samotnú dopravu. Spoločnosť jednoznačne odporúčame.“ 

KIA Motors Slovakia s.r.o.   „Kia sa vždy sústredí na kvalitu a tú sme u Slovak Lines Express našli.“

FOKUS očná optika a.s.   „Slovak Lines Express už niekoľko rokov zabezpečuje dopravu našich zamestnancov na teambuildingy. Vďaka nim bola cesta vždy prijemna a dorazili sme bezpečne do cieľa. Čo sa týka dopravy, Slovak Lines je aj bude pre nás vždy voľbou č.1.“ 

ME mládeže v šachu 2019   „Slovak Lines je nadčasová, profesionálna a flexibilná spoločnosť. Počas podujatia bolo 2500 účastníkov počas 12 dní prevezených podľa dohody a na čas. Ďakujeme za 100% spoluprácu.“ 

Folklórny súbor Kremienok    „So Slovak Lines spolupracujeme už viac ako 10 rokov a precestovali sme s nimi tisícky kilometrov na folklórne festivaly v rámci Slovenska, ale aj Európy. Hlavnými dôvodmi našej voľby mať ich ako „dvorného“ prepravcu sú najmä profesionalita ich vodičov, kvalitný vozový park a dostupnosť náhradných vozidiel v prípade poruchy. V neposlednom rade akceptovateľné finančné podmienky. Veríme, že v tomto duchu budeme spolupracovať aj v budúcnosti.“ 

IKEA    „Spoločnosť Slovak lines je našim dlhoročným obchodným partnerom. Bezpečná doprava pre zamestnancov je pre nás klúčová a spoločnosť Slovak lines je pre nás v tomto smere spoľahlivý partner. Veľmi si vážime profesionálny, flexibilný a ľudský prístup zamestnancov, ktorí pre nás riešia dennú podporu pri zabezpeční dopravy a ďalších operatívnych požiadaviek a podnetov.“ 

Jednotlivec alebo firma: našli ste, čo hľadáte

Sme dlhoročný a overený poskytovateľ špeciálnej dopravy po Slovensku aj Európe a našich klientov prepravujeme v akýchkoľvek množstvách. Našim spokojným klientom zabezpečujeme:

 • Doprava na eventy

  Zvládneme každú konferenciu, školenie či teambuilding. Nerobí nám problém, ak potrebujete vyraziť skoro ráno, ani ak sa váš firemný večierok natiahne do neskorých hodín.

 • Výlety a zájazdy

  Prepravovať sa ako veľká skupina osôb je zbytočne komplikované. S nami môžete byť všetci spolu aj počas cesty a nemusíte žrebovať, kto bude šofér.

 • Okružné jazdy

  Spoznávať svet cez obrovské okná autobusu má svoje čaro, autobusom toho stihnete oveľa viac. Užívajte si výlety nielen po Bratislave v pohodlnom sedadle autobusu a kde treba, zastavíme.

 • Zmluvná doprava

  Viete, čo majú spoločné Kia a IKEA, Britská škola alebo hokejový klub HC Slovan Bratislava? Ich hráčov, študentov resp. zamestnancov vozia do školy, práce, resp. na zápasy naše autobusy.

 • Doprava pre školy

  Dennodenná doprava študentov do škôl nie je jediný spôsob, akým vám vieme pomôcť. Ozvite sa nám, ak plánujete školský výlet, exkurziu, alebo školu v prírode.

 • Svadby a udalosti

  Svadobčania by určite nemali šoférovať. Presuny vašich príbuzných a známych počas vášho veľkého dňa nechajte na nás. Rovnako si poradíme aj s inými väčšími udalosťami rodín či väčších partií počas jedného, aj niekoľkých dní.

 • Transfery

  Niektoré objednávky môžu byť veľmi jednoduché: väčšia skupina ľudí sa skrátka potrebuje prepraviť z jedného špecifického miesta na druhé. Zvládneme.

Zaujala vás naša ponuka?

Zoznámte sa s flotilou autobusov, ktorými denne prepravujeme tisíce cestujúcich. Ozvite sa nám a vytvoríme vám ponuku na mieru.

Objednávky a informácie:

E-mail: bus@slovaklines.sk
Telefón: Martin Čuperka +421 905 559 406
Milada Bokorová +421 905 203 986

Špeciálna ponuka pre firmy

Úspešné podnikanie nepozná hranice. Objavte bohaté možnosti, ktorými vieme obohatiť váš biznis a posunúť ho ďalej míľovými krokmi.