Prejsť na obsah

Packeta

Odteraz už môžete využívať výhody Packety aj na Autobusovej stanici Nivy. Svoju objednávku z e-shopu alebo balíček si bežne môžete vyzdvihnúť už druhý deň na výdajnom mieste, ktoré si vyberiete. Ak si ho pošlete k nám, rovno si ho môžete vziať do autobusu smerom domov.

S potešením oznamujeme, že naša pobočka na stanici NIVY sa nedávno umiestnila medzi TOP 3 pobočkami v Bratislavskom kraji. Toto ocenenie je výsledkom neúnavnej práce nášho tímu a záväzku poskytovať vám najlepšiu možnú službu.

Vezmite si svoj balík do autobusu

Už nemusíte čakať na kuriérov. Vyzdvihnutie, odoslanie a sledovanie balíka je cez Packetu jednoduchšie, rýchlejšie aj spoľahlivejšie.

  • Pokladňa na autobusovej stanici

    Našu pobočku Packety nájdete v Autobusovej stanici Nivy v Bratislave, ktorá je vám k dispozícii v pracovných dňoch od 7:00 do 19:00 hod. a cez víkend a sviatky od 8:00 do 18:00 hod.

  • Ako to funguje?

    Zásielky sú bežne doručené do druhého dňa. Vyzdvihnete si ich kedykoľvek od okamihu získania hesla. Alebo po ňu môžete napríklad niekoho poslať – nemusíte nám ukazovať občiansky preukaz (pokiaľ to nevyžaduje priamo e-shop), stačí vedieť heslo.

    Sledovanie zásielky

Praktické informácie

Nízke ceny a kvalitné služby. Zistite si viac o Packete: