Prejsť na obsah

Pokladne

Priamo na stanici Nivy na -1. podlaží nájdete pokladne s komplexnými službami vrátane pobočky Packety, kontaktného miesta Pelikán, predaja darčekov či suvenírov aj oddelenia Strát a nálezov.

Pokladne na stanici Nivy

Využite komplexné služby našich pokladní, naše asistentky predaja sú vám k dispozícii.

 • Otváracie hodiny

  Pondelok – Piatok: 7:00 – 19:00 h
  Víkendy a sviatky: 8:00 – 18:00 h

 • Kde nás nájdete?

  Naše pokladne nájdete na -1. podlaží nákupného centra Nivy v lobby oproti predajne Malina.

 • Straty a nálezy

  Ak vodič Slovak Lines nájde vo svojom autobuse stratenú batožinu alebo cenné predmety, odovzdá ich na pokladni.

 • Packeta Point

  U nás si môžete jednoducho vyzdvihnúť alebo poslať svoj balík a rovno nastúpiť na bus. Naše odberné miesto je vám k dispozícii podľa otváracích hodín pokladní na Autobusovej stanici v Bratislave.

  Viac info
 • Pelikán kontakné miesto

  Môžete si tu jednoducho naplánovať dovolenku alebo upraviť svoju rezerváciu. Vybavíte tu tiež storno, nákup doplnkových produktov a mnoho ďaľšieho.

  Pondelok – Piatok: 9:00 – 17:00 h
  Víkendy a sviatky: zatvorené

Nákupy na pokladni

Pokladne nie sú len o predaji cestovných lístkov. Pozrite sa, čo všetko si v nich môžete zakúpiť hoci aj tesne pred cestou či po príchode do Bratislavy.

 • Bratislava CARD

  Objavte a zažite to najlepšie, čo mesto Bratislava a Bratislavský región ponúkajú s oficiálnou turistickou kartou za výhodnú cenu v čo najkratšom čase.

  Viac info
 • Vláčik Prešporáčik

  Chcete spoznať Bratislavu a jej dominanty v čo najkratšom čase? Vyberte sa na vyhliadkovú jazdu vláčikom Prešporáčikom, ktorý je zážitkom sám o sebe. Lístok na rôzne vyhliadkové okruhy si môžete zakúpiť priamo u nás na pokladni.

  Viac info
 • Suveníry a cestovateľské doplnky

  Na našich pokladniach si nakúpite hoci aj na poslednú chvíľu praktické cestovné vybavenie ako sú rôzne slúchadlá, obaly, nabíjačky, redukcie a podobne, ale aj suveníry, hry, či darčeky.