Prejsť na obsah

Prenájom reklamného priestoru

Chcete sa zviditeľniť za výhodné ceny? Naše reklamné plochy siahajú doslova od jedného konca Slovenska po druhý. Neobmedzujeme sa však len na reklamu na kolesách. Ozvite sa nám a pripravíme vám konkrétne riešenia.

Výhody reklamy na autobusoch

Oslovte každý deň tisíce svojich potenciálnych zákazníkov. Naše reklamné plochy sú na to ako stvorené.

 • 40 000 cestujúcich mesačne

  S vašou reklamou vieme zasiahnuť tisíce ľudí, nech už sú kdekoľvek. Oslovte ich pri návšteve stanice, pri kúpe lístka alebo priamo počas cesty. A potom sú tu všetci tí, okolo ktorých náš autobus iba prejde.

 • Rôznorodosť formátov

  Chcete rýchlo upútať? Využite polep na autobusoch. Chcete zaujať na dlhšiu dobu? Máte priestor v našom palubnom infotainmente, s ktorým idete svojim zákazníkom doslova na ruku. Alebo využite tradičné plagáty či letáky v autobuse aj na stanici.

 • Široká cieľovka

  Naše reklamné plochy oslovia každého na medzinárodných aj regionálnych spojoch. Napríklad manažéra, ktorý pravidelne lieta zo Schwechatu, zahraničného turistu, domáceho pendlera, či niekoho, kto každý deň dochádza za prácou.

 • 20 000 návštevníkov stanice denne

  Z našej stanice odchádza približne 1300 spojov denne všetkými možnými smermi. Vašu reklamu tak uvidia aj ľudia, ktorí s nami práve necestujú.

Ukážte sa s našimi autobusmi

Reklamné plochy ponúkame na autobusoch celej našej flotily.

Kompletný zoznam plôch a ich cenník vám zašleme na požiadanie. Ak sa rozhodnete zakúpiť väčšie množstvo plôch alebo si ich prenajmete na dlhšie obdobie, ponúkneme vám zvýhodnené cenové balíky. Samozrejme, pri prenájme plochy vám vieme zabezpečiť aj produkciu a inštaláciu.

Europlasma
Huawei
O2
Festival Pohoda 2019
Pohoda festival 2019
IIHF Majstrovstvá sveta v hokeji 2019
Bratislava Tourist Board

Tlačené formáty

Reklamná plocha na lístkoch medzinárodných liniek, ktoré dostávajú zákazníci v pokladni na Autobusovej stanici v tlačenej podobe alebo v digitálnom formáte v PDF priamo do emailu. (cca 40 000 predaných lístkov mesačne)

Tlačené letáky (A6, A5, DL) pri kúpe lístka na pokladni alebo pri nástupe do autobusu.

Exkluzívne plochy na novej stanici

Na našej novej stanici sa denne vystrieda viac ako 20 000 cestujúcich a ich oči spoľahlivo zablúdia na niektorú z našich reklamných plôch, ktoré ich privítajú hneď, ako na stanici vystúpia.

Kompletný zoznam plôch a ich cenník vám zašleme na požiadanie. Ak sa rozhodnete zakúpiť väčšie množstvo plôch alebo si ich prenajmete na dlhšie obdobie, ponúkneme vám zvýhodnené cenové balíky.

Digitálne citylighty priamo na stanici
Digitálne citylighty priamo na stanici

Digitálne formáty

Formáty zábavného systému, ktoré sa zobrazujú na mobilných zariadeniach všetkých cestujúcich, ktorí sa prihlásia do bezplatnej Wi-Fi siete na palube autobusu Slovak Lines Express (760 prihlásených cestujúcich denne).

Ponúkame úvodný (10 – 15s) reklamný spot a banner, ktorý sa nachádza na úvodnej stránke zábavného systému.

Newsletter Slovak Lines, ktorý odoberá viac ako 30 000 odberateľov.

Naše sociálne siete FacebookInstagramLinkedIn.

Časopis O2 Sóda na palube autobusu
Banner v zábavnom systéme

Máte záujem o spoluprácu?

Ozvite sa nám a vypracujeme vám ponuku ušitú na mieru vašim požiadavkám a možnostiam. Pri objednávke väčšieho množstva plôch alebo pri nájme na dlhšie obdobie vám ponúkneme zvýhodnené cenové balíky.

Popíšte nám detailnejšie o akú formu spolupráce by ste mali záujem.
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Špeciálna ponuka pre firmy

Autobusová doprava je biznis, ktorý nepozná hranice. Objavte bohaté možnosti, ktorými vieme obohatiť a posunúť ďalej míľovými krokmi aj ten váš biznis.