Prejsť na obsah

Posuňte sa s nami dopredu

Sme jeden z najvýznamnejších poskytovateľov verejnej autobusovej dopravy na Slovensku. Vykonávame pravidelnú, príležitostnú a osobitnú dopravu. Zároveň už vyše 60 rokov prevádzkujeme medzinárodnú autobusovú linku Bratislava – Viedeň, v rámci ktorej obsluhujeme aj viedenské letisko Schwechat. Pridajte sa do nášho tímu.

Aktuálne pracovné ponuky

 • Vodič autobusu na linke Bratislava – Viedeň

  Práca u nás bude poriadna jazda. Šoférovať budete moderné autobusy Setra z Bratislavy do Viedne. Stáť za vami bude slovenský autobusový dopravca s dlhoročnou tradíciou, ktorý okrem motorov a kolies využíva najmodernejšie technologické inovácie vo všetkých sférach.

  Jazdite pre Slovak Lines a užívajte si plat od 9 EUR/h, polročné aj mimoriadne odmeny a zamestnanecké výhody. Požadujeme komunikatívnu znalosť angličtiny.

  Minimálne požiadavky: Vodičský preukaz D (2 roky praxe) a Anglický jazyk (Úroveň B1)
  Dátum nástupu:
  ihneď
  Mzdové podmienky (brutto): 2 000 – 2 600 EUR/mesiac

   

  Viac o pracovnej ponuke

 • Vodič autobusu pre Malacky a okolie

  Poďte prepravovať cestujúcich v osobitnej doprave na Záhorí. Bude sa od vás vyžadovať komunikácia s cestujúcimi, základná starostlivosť o čistotu a bežná údržba či drobné opravy prideleného vozidla.

  Stáť za vami bude slovenský autobusový dopravca s dlhoročnou tradíciou, ktorý okrem motorov a kolies využíva najmodernejšie technologické inovácie vo všetkých sférach.

  Minimálne požiadavky: Vodičský preukaz D (1 rok praxe)
  Dátum nástupu:
  ihneď
  Mzdové podmienky (brutto): 1 700 EUR/mesiac

   

  Viac o pracovnej ponuke

Ozvite sa nám

Máte záujem o niektoré z našich pracovných miest? Zavolajte nám na +421 2 5564 0182 alebo vyplnte formulár nižšie a my sa vám ozveme späť.

Popíšte nám detailnejšie o sebe a o pozícií, o ktorú máte záujem.
This field is for validation purposes and should be left unchanged.