Prejsť na obsah

Ušetrite na služobných cestách

Cestujete často do Viedne alebo na letisko Schwechat? Využívajte autobusy Slovak Lines s biznis účtom a nakupujte cestovné lístky pre seba alebo svojich zamestnancov výhodnejšie a s dokonalým prehľadom.

Čo je biznis účet Slovak Lines?

Cez biznis účet je možné nakupovať služobné cesty na akékoľvek medzinárodné linky Slovak Lines bez toho aby ste za ne museli platiť. Všetky náklady na služobnú cestu hradí zamestnávateľ, ktorý má s nami dohodnutú partnerskú firemnú spoluprácu.

Aké to má výhody?

 • Máte väčší prehľad

  Náklady a podrobnosti o služobných cestách vašich zamestnancov máte prehľadne zhrnuté v mesačných výkazoch a v zákazníckej zóne.

 • Nakupujete pohodlnejšie

  Vaši zamestnanci si lístky na služobné cesty kúpia prehľadne a pohodlne online, lístky netreba tlačiť.

 • Platíte naraz

  Za všetky zakúpené lístky vám príde raz do mesiaca súhrnná faktúra.

 • Šetríte náklady

  Neplaťte za predražené taxíky a nákladné služobné autá na letiská alebo stretnutia vo Viedni. Naše autobusy sú rovnako pohodlné.

 • Cestujete moderne

  Využívajte na služobné cesty naše moderné autobusy značky Setra a cestujte ekologicky, luxusne, bezpečne a načas.

Máte záujem o biznis účet?

Kontaktujte nás na b2b@slovaklines.sk. Vysvetlíme vám celý postup a pripravíme vám riešenie presne na mieru potrieb vašej firmy.

Šetrite životné prostredie

Naše autobusy Setra spĺňajú prísne nároky na ochranu životného prostredia a zároveň vám poskytujú dokonalé pohodlie a luxus.

Špeciálna ponuka pre firmy

Úspešné podnikanie nepozná hranice. Objavte bohaté možnosti, ktorými vieme obohatiť váš biznis a posunúť ho ďalej míľovými krokmi.