Letisko Viedeň – Schwechat 25x denne vrátane 7 zrýchlených spojov

BRATISLAVA ✈️ VIEDEŇ od 1€

Na linke Bratislava – Letisko Viedeň / Schwechat si môžete vybrať až z 25 spojov denne vrátane 7 zrýchlených spojov. Najmodernejšie autobusy jazdia medzi Bratislavou a letiskom Viedeň/Schwechat každú hodinu každý deň v čase od 3.00 hod. do 23.59 hod.

Prvý lístok za 1 €!

Stiahnite si mobilnú aplikáciu Slovak Lines, zaregistrujte sa v nej a prvý lístok máte iba za 1 €. Kompletný cenník lístkov letisko Viedeň/Schwechat - centrum Viedeň nájdete TU.

HOPIN TAXI

Nerobte si starosti si dopravou na Autobusovú stanicu. Zakúpte si cez webstránku lístok vrátane jazdy službou HOPIN TAXI. K cene lístka na autobus priplatíte 5 € a získate za to voucher na jednorazovú jazdu taxíkom v aplikácii HOPIN TAXI v hodnote až 8 €. Viac informácií nájdete >>TU<<

Platba kartou

Cestou na letisko Viedeň / Schwechat nepotrebujete hotovosť. Už aj za lístok u vodiča môžete zaplatiť bezkontaktne platobnou kartou.

Kúpte si rýchlo online lístok 
na letisko Schwechat (Viedeň)

Kúpiť lístok

Kúpte si rýchlo online lístok 
z letiska Schwechat (Viedeň)

Kúpiť lístok

Výhody linky Bratislava – letisko Viedeň/Schwechat - centrum Viedne a späť

wifi iconmedia iconairplane iconparking icon
Wi-Fi pripojenieFilmy & hudbaGarancia včasného príchodu na letiskoParkovanie


Odvezte sa pohodlne v moderných autobusoch a užite si zaujímavé služby, ktoré vám spríjemnia cestovanie. Okrem ďalších skvelých výhod vám garantujeme včasný príchod na letisko, príručnú batožinu na dosah na palube autobusu, prepravu a poistenie 2 kusov cestovnej batožiny zadarmo. 

Zobraziť všetky výhody na linke Bratislava - Letisko Viedeň/Schwechat - Viedeň

 

Dôležité informácie

down icon up icon tickets icon calendar icon
Výstupište v smere
Bratislava - Schwechat zastávka č. 5
Nástupište v smere
Schwechat - Bratislava
zastávka č. 4
Nákup lístkov online, na Autobusovej stanici v Bratislave, u vodiča,
cez aplikáciu v mobile
Aktuálny cestovný poriadok TU

 

Praktické odporúčania pri cestovaní na letisko Schwechat

  • Ak má vaše lietadlo meškanie, vopred zakúpený cestovný lístok vám neprepadne. Môžete ho v deň platnosti využiť na ktorýkoľvek nasledujúci spoj našej linky (za predpokladu voľného miesta v autobuse).
  • Na vystupovanie v Bratislave - Petržalke upozornite vodiča už pri nakladaní batožiny. Batožinu vám uloží tak, aby ju bolo možné rýchlo na zastávke v Bratislave - Petržalke bez problémov vybrať. Autobusová zastávka totiž vzhľadom na svoju polohu a frekvenciu spojov neumožňuje dlhšie státie.
  • Ak cestujete na letisko Schwechat pravidelne, môžete si vybaviť výhodný týždenný alebo mesačný cestovný lístok, ktorý vám zaručí najlepšie ceny cestovného a ďalšie výhody. Bližšie informácie a cenník nájdete TU.
  • Pre jednoduchý nákup cestovných lístkov na autobusové spojenie letisko Bratislava – Autobusová stanica Bratislava – letisko Schwechat – Viedeň využite našu mobilnú aplikáciu TU.