Letnou linkou do Rakúska

Radi aktívne oddychujete? Alebo ste gurmáni, ktorí do Rakúska chodia ochutnávať vynikajúce vínko z Burgenlandu? Alebo radi nakupujete v outletovom centre v Parndorfe?Letná linka bude premávať trikrát denne v oboch smeroch od 29.6.2017 do 2.9.2017 a to vždy vo štvrtok, v piatok, alebo v sobotu. Bratislava - Parndorf - Neusiedl am See

Neváhajte a využite Letnú linku za oddychom alebo za nákupmi. Autobusy vás odvezú k rakúskemu Neusiedler See alebo do Designer Outlet v Parndorfe.

POZOR! POZOR! 24. 8. 2017 sa koná v Parndorf Outlet Center LATE NIGH SHOPPING. Nenechajte si ujsť túto akciu, priamo do nákupného centra vás odvezie autobus Slovak Lines. Okrem riadnych spojov Letnej linky, sme do Parndorfu pridali na tento deň aj ďalší – večerný spoj.

Kúpte si rýchlo online lístok
na nákupy do Parndorfu

Kúpiť lístok

Kúpte si rýchlo online lístok
na letnú linku k Neusiedler See

Kúpiť lístok

Cestovný lístok si môžete zakúpiť:
- prostredníctvom našej webovej stránky,
- v pokladni na autobusovej stanici v Bratislave,
- v bratislavskej sieti predajných miest Slovak Lines,
- u vodiča autobusu v čase nástupu na prepravu.

Podrobné informácie o odchodoch a cenách nájdete v tomto >>PDF<<


Informácie o BurgenlandeNájdite vaše najobľúbenejšie dizajnérske značky  počas celého roka zľavnené najmenej o 30 %. Komplex Designer Outlet Parndorf, umiestnený v prekrásnom  prírodnom regióne Neziderské jazero, ponúka jedinečný nákupný zážitok.  V 130 dizajnových predajniach nájdete všetko, čo poteší srdce kupujúceho – od fascinujúceho výberu dizajnovej módy, šperkov a topánok až po elegantný tovar pre domácnosť a trendové športové druhy tovaru. Kaviarne a reštaurácie, priestory na hranie pre deti a  bezplatné parkovacie miesta dopĺňajú zážitok z nakupovania.Jedno z najkrajších a najlepšie vybavených kúpalísk na Neziderskom jazere je zároveň to najbližšie k Bratislave. Všade naokolo panuje “prímorská” dovolenková atmosféra a to nie len kvôli obrovskej rozlohe jazera a mierne slanej vode. Tento pocit umocní 500 metrov dlhá udržiavaná pláž ohraničená po oboch stranách prístavom pre lode a plachetnice. I keď na opačný koniec jazera nedovidíte, voda je tu skutočne plytká. Maximálna hĺbka je necelé 2 metre.Cyklistický „raj“
Perfektne vybudovaná a vyznačená 1000 km dlhá sieť cyklistických tratí ponúka cyklistické zážitky v jedinečnej prírodnej scenérii. Celkom 11 cyklistických tratí – športových a rodinných – a regionálna gastronomická ponuka priláka každoročne tisíce cyklistov.Panónska pôžitkárska kultúra dosahuje svoj vrchol súhrou gastronómie a vinohradníctva v domáckych čardách alebo exkluzívnych vínnych pivniciach: užite si regionálne akostné výrobky, víno a kulinárske špeciality počas sviatkov.

Čerstvé a rozmanité
Ponuka výrobkov v regióne Neziderského jazera je veľmi rozmanitá: čerstvé ryby z Neziderského jazera, introdukované druhy úžitkových zvierat ako prasiatko mangalica a šedý hovädzí dobytok v národnom parku Neziderské jazero – Seewinkel (Jazerný kút), prvotriedne rakúske a zahraničné druhy vína.