Lyžovačka na Semmeringu - Stuhleck

Lyžovačka z domu

Využite celodenné zájazdy
do Semmeringu, priamo
na svah Stuhlecku

Skipass za zvýhodnenú cenu

So skipassom k nášmu zájazdu lyžujete na Stuhlecku výhodnejšie, než keby ste si kupovali skipass samostatne na svahu.

Zázemie v autobuse

Autobus Slovak Lines vás odvezie priamo na parkovisko pod svahom a je vám k dispozícii na oddych medzi 12.00 hod. a 13.00 hod.

Parkovanie na Autobusovej stanici zadarmo

S lístkom na Stuhleck môžete ráno pred odjazdom autobusu zaparkovať auto zadarmo priamo na Autobusovej stanici v Bratislave.

Možnosť venovať zájazd ako darček

Prekvapte svojho blízkeho a darujte mu celodennú lyžovačku aj s dopravou na Stuhleck. Darčekovú poukážku zakúpite v pokladni na Autobusovej stanici v Bratislave.

Lístok cez appku

Stiahnite si mobilnú aplikáciu Slovak Lines a kúpte si lístok pohodlne na niekoľko klikov. Lístok nemusíte tlačiť, stačí sa ním preukázať na displeji telefónu.

Doprava aj bez skipassu

Ak nelyžujete, prípadne si chcete urobiť výlet na Stuhleck iba ako sprievod vašich známych, môžete si lístok na autobus kúpiť samostatne bez skipassu.

Celý deň lyžovania v Alpách aj s dopravou iba za:

Dospelý (Od 19 rokov) 59 €
Mládež (15 – 18 rokov) 55 €
Deti (Do 14 rokov) 41 €
Doprava bez skipassu 25 €

Máte záujem o skupinovú akciu?

Ponúkame vám aj výhodné balíky pre skupiny. Viac informácií o firemných, školských a iných skupinových zájazdoch vám radi poskytneme na bus@slovaklines.sk alebo telefonicky na čísle +421 905 203 986.

Praktické informácie

Jazdíme každú sobotu, nedeľu a sviatok. Autobus odchádza z Autobusovej stanice v Bratislave, z nástupišťa č.4 o 7:00. Príchod na Stuhleck je cca 9.00 h. Zo Stuhlecku autobus odchádza o 16.30 hod., príchod do Bratislavy je cca o 18.30 hod.

Cestovný lístok je platný 1 deň. Odporúčame zakúpiť si ho aspoň deň vopred.

Skipass k lístku dostanete od vodiča autobusu pri nástupe do autobusu. Po skončení lyžovačky ho treba vrátiť vodičovi, nie do pokladne na svahu. Keďže má Slovak Lines každú kartičku zapožičanú za zálohu 2 €, museli by sme uhradenie zálohy, žiaľ, požadovať od vás.

Cestovný lístok sa nedá stornovať. Nie je možné kúpiť ho u vodiča v deň odchodu. Pri kúpe cestovného lístku cez internet zadajte druh cestovného lístka “spiatočný na dátum”. Keďže ide o jednodňovú prepravu, cesta tam aj späť musí byť vykonaná v ten istý deň.

Stuhleck pri Spital v Semmeringu je so svojimi 1 783 metrami najvyšším vrchom na východnom okraji Álp a zároveň najväčším lyžiarskym strediskom na východe Rakúska. Stuhleck bol v roku 1891 prvým vrcholom, na ktorý sa vystúpilo na lyžiach. Tento čin urobil z regiónu okolo Semmeringu jedno z popredných stredísk zimných športov v Rakúsku.