Novinka: Teraz už aj v Huawei App Gallery

Mobilnú aplikáciu Slovak Lines si už môžete vyhľadať aj v obchode s aplikáciami vo svojom Huawei zariadení.

Prečo využívať appku Slovak Lines?

Prehľadný výber a rýchly nákup

Prehľadný výber a rýchly nákup

Začiatok cesty, destináciu, dátum a čas cesty si vyberáte intuitívne z prehľadného menu. Lístok si následne kúpite na pár klikov.

Moderné platobné metódy

Moderné platobné metódy

V aplikácii si môžete uložiť svoju platobnú kartu a nakupovať rýchlo a bezpečne s ňou. Využiť môžete aj moderné služby Apple Pay, Google Pay alebo Maestro One Click.

Lístok vždy poruke

Lístok vždy poruke

Lístok v aplikácii nemusíte tlačiť, stačí sa ním preukázať na displeji vášho mobilného zariadenie. Uložiť si ho môžete aj vo wallet aplikácii vo vašom telefóne.

Viedeň a Budapešť na dosah, vrátane letísk

Viedeň a Budapešť na dosah, vrátane letísk

Vďaka aplikácii môžete naše spoje využívať flexibilne. Lístok si kúpite pohodlne vtedy, keď potrebujete. Pristávate na Schwechate alebo v Budapešti? Nespoliehajte sa na presný čas pristátia, kúpte si lístok jednoducho vo chvíli, keď opustíte lietadlo.

Aktuálne informácie a zľavy hneď

Aktuálne informácie a zľavy hneď

Buďte prví, kto sa dozvie o exkluzívnych zľavách a zaujímavých akciách Slovak Lines. Stačí aplikácii povoliť zobrazovať upozornenia. Rovnako tak budete mať prehľad o prípadných zmenách vašich spojov.

Dokúpte si aj doplnkové produkty

Dokúpte si aj doplnkové produkty

Prémiové sedadlo, poistenie Garancia odletu, extra batožina či lístok pre psa. V mobilnej aplikácii si k cestovnému lístku dokúpite na pár klikov aj Doplnkové produkty.

Budúcnosť dopravy

Budúcnosť dopravy

Aplikácia Slovak Lines je platformou pre ďalšie plánované inovácie a novinky. Buďte pritom a zmeňte vaše cestovanie na zážitok.

Mobilná appka Slovak Lines

Kupujte si lístky na autobus pohodlne a vždy za najnižšiu cenu cez mobilnú aplikáciu Slovak Lines. Lístok v aplikácii nemusíte tlačiť, stačí sa ním preukázať na displeji mobilného zariadenia.
Zistite viac o všetkých výhodách