Ak na Pohodu, tak v maximálnej pohode

Pohoda nie je len o tom, čo na nej zažijete. Pohoda môže začínať už počas vašej cesty na festival a rovnako si ju môžete predĺžiť počas návratu domov. Aby vaše dojmy z Pohody ostali čo najlepšie, sme tu my a naše autobusy.

Pohoda začína pred festivalom

Ešte viac ako kvalitnú hudbu máme radi našich cestujúcich. Aj preto sme sa po veľkom úspechu spred troch rokoch opäť rozhodli ponúknuť návštevníkom festivalu Pohoda tú najpohodovejšiu cestu priamo na miesto činu. Naša flotila aj autobusy našich partnerov ponúkajú komfort pohodlných sedačiek, v niektorých busoch aj bezplatnú Wifi, občerstvenie či WC.

Komfortným autobusom priamo k bráne
Komfortným autobusom priamo k bráne
Naše autobusy sú pripravené
Naše autobusy sú pripravené

Z ôsmich miest Slovenska

Nie je (takmer) lepší spôsob dopravy na Pohodu, ako nastúpiť v jednom z 8 miest Slovenska do pohodlného busu a nechať sa vyložiť priamo pred bránou festivalu. Bez starostí s parkovaním, šoférovaním či zdĺhavým šlapaním. Veď na samotnej Pohode sa našlapete ešte dosť, tak prečo neušetriť sily na headlinerov.

Lepšie je už len nechať sa čerstvo unavení opäť naložiť do busu na cestu domov a to dokonca priamo spred hlavného Urpiner stageu. Takže už žiadne šlapanie na kyvadlový bus či tlačenie sa v preplnenom vlaku. Váš veľkorysý "flek" v buse vám už nikto nezoberie.

V rovnakej pohode domov

Vyrážame už vo štvrtok popoludní a to z Bratislavy, Trnavy, Piešťan, Banskej Bystrice, Zvolena, Prievidze, NitryŽiliny. Pre oneskorencov vyrážame aj v piatok z Bratislavy, TrnavyPiešťan.

V nedeľu, tak, ako sme sľúbili, odchádzame späť o 10:30 doobeda priamo z areálu festivalu. Naše busy budú pripravené na odchod priamo na ploche pred hlavným Urpiner stage-om a hodia vás presne tam, odkiaľ ste prišli. Alebo kam ste si kúpili spiatočný lístok.

Na koncerty už len autobusom

Máli sa vám hudby po Pohode? Vyrazte s nami na ďalšie koncerty v zahraničí.

Bez starostí a pohodlne

Zabudnite na starosti so šoférovaním a parkovaním. Odvezieme vás čo najbližšie k miestu konania koncertu a späť.

Najlepšie koncerty na skok

Pozrite si, na ktoré koncerty vás odvezieme: