Kam jazdíme?

Vďaka Slovak Lines sa pohodlne a ekologicky dostanete nielen do Viedne a Budapešti, ale cez letisko Schwechat a letisko Budapešť do celého sveta.

Čo je firemný účet Slovak Lines?

Cez firemný účet je možné nakupovať služobné cesty na akékoľvek medzinárodné linky Slovak Lines bez toho aby ste za ne museli platiť. Všetky náklady na služobnú cestu hradí zamestnávateľ, ktorý má s nami dohodnutú partnerskú firemnú spoluprácu.

Aké to má výhody?

Máte väčší prehľad

Máte väčší prehľad

Náklady a podrobnosti o služobných cestách vašich zamestnancov máte prehľadne zhrnuté v mesačných výkazoch a v zákazníckej zóne.

Nakupujete pohodlnejšie

Nakupujete pohodlnejšie

Vaši zamestnanci si lístky na služobné cesty kúpia prehľadne a pohodlne online, lístky netreba tlačiť.

Platíte naraz

Platíte naraz

Za všetky zakúpené lístky vám príde raz do mesiaca súhrnná faktúra.

Šetríte náklady

Neplaťte za predražené taxíky a nákladné služobné autá na letiská alebo stretnutia vo Viedni a Budapešti. Naše autobusy sú rovnako pohodlné.

Máte záujem o firemný účet?

Kontaktujte nás na b2b@slovaklines.sk a pripravíme Vám riešenie presne na mieru potrieb vašej firmy:

1. Pre každého zamestnanca, ktorý bude za vašu firmu nakupovať lístky, vám pošleme prihlasovacie dáta, na základe ktorých sa prihlási ako užívateľ na www.slovaklines.sk alebo do mobilnej appky Slovak Lines
2. Pri nákupe cestovného lístka cez web alebo mobilnú appku vašim zamestnancom budú použité vaše firemné údaje
3. Váš zamestnanec bude môcť k nákupu priradiť tag, ktorým nákup označí. Neskôr sa tak budú dať jednoduchšie vyhľadať a evidovať jednotlivé lístky, napríklad podľa oddelení, pre ktoré boli kúpené.
4. Kúpený lístok vám príde do e-mailovej schránky a budete ho mať k dispozícii aj v appke a v zákazníckej zóne na webovej stránke Slovak Lines.
5. Každý mesiac vám pošleme výkaz a faktúru so všetkými potrebnými dátami k jednotlivým nakúpeným cestovným lístkom.

Šetrite životné prostredie

Naše autobusy Setra spĺňajú prísne nároky na ochranu životného prostredia a zároveň vám poskytujú dokonalé pohodlie a luxus.

Mobilná appka Slovak Lines

Kupujte si lístky na autobus pohodlne a vždy za najnižšiu cenu cez mobilnú aplikáciu Slovak Lines. Lístok v aplikácii nemusíte tlačiť, stačí sa ním preukázať na displeji mobilného zariadenia.
Zistite viac o všetkých výhodách