Alpská lyžovačka s výhodami

Jazdíme každú sobotu, nedeľu a počas školských prázdnin z Autobusovej stanice v Bratislave, z nástupišťa č. 4 o 7.00 ráno. Pod svah Stuhlecku prichádzame o približne 9.00 a naspäť vyrážame o 16.30.

Výhodnejší skipas

S nami máte v cene lístka aj skipas za oveľa výhodnejšiu cenu než v pokladni na svahu.

Zázemie v autobuse

Zázemie v autobuse

Náš luxusný autobus vám je k dizpozícii na parkovisku pod svahom v čase obeda na oddych.

Parkovanie v Bratislave

Parkovanie v Bratislave

QR kód z vášho lístka na autobus vám otvorí rampu na parkovisko na Autobusovej stanici na celý deň zadarmo. Prikladajte prosím vždy QR kód lístka z Bratislavy na Stuhleck, nie opačným smerom.

Lístok nemusíte tlačiť

Lístok nemusíte tlačiť

Kúpte si ho online cez web alebo appku Slovak Lines a pri nástupe sa ním jednoducho preukážete na displeji telefónu.

Doprava aj bez skipasu

Doprava aj bez skipasu

Nelyžujete? Na Stuhleck vás odvezieme aj ako sprievod vašich detí a známych. Stačí si kúpiť lístok bez skipasu.

Nezabudnite si preukaz

Nezabudnite si preukaz

Autobus na Stuhleck prekračuje hranice. Tým pádom vám pripomíname, že musíte mať pri nastupovaní pri sebe preukaz totožnosti, inak by sme vás nemohli odviezť.

Máte záujem o skupinovú akciu?

Opäť budeme ponúkať aj zvýhodnenú dopravu pre veľké skupiny, od firemných po školské zájazdy. Všetky informácie vám radi poskytneme na bus@slovaklines.sk alebo telefonicky na +421 905 203 986.

Praktické informácie

Cestovný lístok

• je platný na konkrétny daný deň
• nie je možné ho stornovať
• odporúčame zakúpiť si ho aspoň deň vopred
• nie je možné zakúpiť si ho v deň zájazdu u vodiča autobusu

Doplnkové informácie

Vaše lyže, snowboard alebo inú batožinu k lyžovaniu prepravíme zdarma. Odporúčame, aby ste si tieto veci zbalili do vhodného ochranného obalu.

Na tejto linke je preprava zvierat výlúčená.

V prípade zrušenia dopravy zo strany dopravcu sa cestovné vráti v plnej hodnote cestujúcemu bez účtovania storno poplatku.

Ospravedlňujeme sa, no v zimných mesiacoch je v autobusoch prerušená prevádzka toaliet.

Stredisko Stuhleck

Stuhleck pri obci Spital am Semmering je so svojimi 1783 metrami nad morom najvyšším vrchom na východnom okraji Álp a zároveň najväčšie lyžiarske stredisko východného Rakúska. Stuhleck bol v roku 1891 prvým vrcholom, na ktorý bol uskutočnený výstup na lyžiach. Táto udalosť urobia z regiónu okolo Semmeringu jedno z popredných stredísk zimných športov v Rakúsku. 

Skipas

Celodenný skipas k cestovnému lístku dostanete od vodiča po nástupe do autobusu. Prosíme cestujúcich, aby ho po skončení lyžovačky vrátili naspäť vodičovi. V prípade, že cestujúci nevráti použitý skipas vodičovi, bude povinný vrátiť zaň 2€ zálohu.

Mobilná appka Slovak Lines

Kupujte si lístky na autobus pohodlne a vždy za najnižšiu cenu cez mobilnú aplikáciu Slovak Lines. Lístok v aplikácii nemusíte tlačiť, stačí sa ním preukázať na displeji mobilného zariadenia.
Zistite viac o všetkých výhodách