Prečo využívať našu appku?

Prehľadný výber a rýchly nákup

Prehľadný výber a rýchly nákup

Začiatok cesty, destináciu, dátum a čas cesty si vyberáte intuitívne z prehľadného menu. Lístok si následne kúpite na pár ťukov.

Viedeň na dosah, vrátane letiska

Vďaka aplikácii môžete naše spoje využívať flexibilne. Lístok si kúpite pohodlne vtedy, keď potrebujete. Pristávate na Schwechate? Nespoliehajte sa na presný čas pristátia, kúpte si lístok jednoducho vo chvíli, keď opustíte lietadlo. Už ste si kúpili lístok, ale váš let mal meškanie? Stornujte si ho bezplatne najneskôr 15 minút pred plánovaným odchodom spoja a hneď si môžete kúpiť lístok na ten nasledujúci.

Moderné platobné metódy

Moderné platobné metódy

V aplikácii si môžete uložiť svoju platobnú kartu a nakupovať rýchlo a bezpečne s ňou. Využiť môžete aj moderné služby Apple Pay, Google Pay alebo Maestro One Click.

Lístok vždy poruke

Lístok vždy poruke

Lístok v aplikácii nemusíte tlačiť, stačí sa ním preukázať na displeji vášho mobilného zariadenia. Uložiť si ho môžete aj vo wallet aplikácii vo vašom telefóne.

Aktuálne informácie a zľavy hneď

Aktuálne informácie a zľavy hneď

Buďte prví, kto sa dozvie o exkluzívnych zľavách a zaujímavých akciách Slovak Lines. Stačí aplikácii povoliť zobrazovať upozornenia. Rovnako tak budete mať prehľad o prípadných zmenách vašich spojov.

Dokúpte si aj doplnkové produkty

Dokúpte si aj doplnkové produkty

Prémiové sedadlo, poistenie Garancia odletu, extra batožina či lístok pre psa. V mobilnej aplikácii si k cestovnému lístku dokúpite na pár klikov aj Doplnkové produkty.

Budúcnosť dopravy

Budúcnosť dopravy

Aplikácia Slovak Lines je platformou pre ďalšie plánované inovácie a novinky. Buďte pri tom a zmeňte vaše cestovanie na zážitok.

Teraz už aj v Huawei App Gallery

Mobilnú aplikáciu Slovak Lines si už môžete vyhľadať aj v obchode s aplikáciami vo svojom Huawei zariadení.