Trasa do Bardejova

14:00
Odchod z Bratislavy
AS
15:15
Nitra
AS
16:45
Banská Bystrica
AS
18:30
Poprad
AS
19:40
Prešov
AS
20:35
Príchod do Bardejova
AS

Trasa do Bratislavy

07:10
Odchod z Bardejova
AS
08:00
Prešov
AS
09:10
Poprad
AS
11:00
Banská Bystrica
AS
12:30
Nitra
AS
13:45
Príchod do Bratislavy
AS

Do Bardejova cez Banskú Bystricu

Našou novou linkou sa dostanete expresne rýchlo až do Bardejova a to cez množstvo zaujímavých miest. V rovnakom pohodlí a s pocitom bezpečia, na aký ste už u nás zvyknutí.

Je cestovanie bezpečné?

Po každej ceste je autobus dezinfikovaný ozónovým čističom vzduchu, ktorý spoľahlivo zabíja existujúce vírusy. Všetky dotykové plochy čistíme tekutou dezinfekciou, ktorá je súčasne dostupná každému cestujúcemu pri nástupe do vozidla v bezdotykových dávkovačoch. Spoľahnite sa, že pre vašu bezpečnosť robíme všetko.

Kúpte si lístok online, ktorý netreba tlačiť

Kúpte si lístok online, ktorý netreba tlačiť

Ušetrite čas aj energiu a zaobstarajte si lístok rýchlo a pohodlne cez web Slovak Lines alebo vždy najlacnejšie cez mobilnú appku. Stačí, keď sa pri nástupe preukážete QR kódom na displeji vášho mobilného zariadenia.

Platiť môžete aj kartou

Platiť môžete aj kartou

Nemusíte hľadať bankomat. Zaplatiť bezkontaktnou platobnou kartou teraz môžete aj priamo u vodiča autobusu.

Využite služby na palube

Využite služby na palube

Všetky autobusy sú vybavené s WC, WiFi, min. 2x TV, DVD, rádiom, chladničkou, kávovarom, klimatizáciou a USB nabíjačkou. Sedadlá sú polohovateľné a polokožené s lakťovou opierkou a poskytujú dostatok priestoru pre cestujúcich. 

Kúpte si výhodný Travel Pass

Kúpte si výhodný Travel Pass

Cestujete na tejto trase často? Pozrite si našu výhodnú ponuku Travel Passov na viac jázd. Zistite viac

Partnerská linka CK DAKA

Spoľahlivý dopravca, ktorý ponúka viaceré slovenské destinácie komfortným autobusom. Ste autobusový dopravca a chcete byť tiež naším partnerom? Ozvite sa nám.

Bardejov – svetové dedičstvo UNESCO

Navštívte jedno z najkrajších slovenských miest bohaté na históriu aj kultúru v jednom z ekologicky najzachovalejších území našej krajiny. Prejdite sa radničným námestím s dominantou mesta – gotickým farským kostolom Bazilikou minor sv. Egídia. Objavte komplex stavieb tvoriacich židovské suburbium zo začiatku 18. storočia, ktoré je zapísane do zoznamu Svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO. Dobite si životnú energiu v blízkych Bardejovských kúpeľoch alebo v nádherne upravených parkoch a okolitej prírode.

Praktické informácie

Pozrite si cestovný poriadok a prepravný poriadok autobusovej linky Bratislava - Bardejov.

Často kladené otázky

Ako vystornovať lístok na linky CK DAKA?

Lístky zakúpené cez web a aplikáciu Slovak Lines a tiež lístky zakúpené na Autobusovej stanici v Bratislave je možné stornovať podľa platných podmienok Slovak Lines na našom webe.

Je potrebné sa preukázať pri nástupe PDF lístkom s doplnkovými produktami, keď som nákup uskutočnil cez aplikáciu?

Stačí sa preukázať platným cestovným lístkom s doplnkovým produktom, nie je potrebné sťahovať PDF lístka. Personál vás však môže požiadať o zobrazenie detailu lístka, aby sa uistil, aké doplnkové produkty máte zakúpené. Ak to je potrebné, môže vás vyzvať na zobrazenie PDF cestovného lístka. Cestovný lístok nie je potrebné tlačiť.

Môžem počas jedného nákupu kúpiť viac lístkov s Travel Passom naraz?

Áno, počas jedného nákupu si môžete kúpiť viacero lístkov naraz. Je možné využiť našu webovú stránku, nákup viacerých lístkov s TP nie je možný pri nákupe cez aplikáciu.

Ako môžem stornovať lístok zakúpený pomocou Travel Passu?

Storno lístkov zakúpených cez TP sa riadi našim štandardným prepravným poriadkom. Môžete lístok stornovať najneskôr 15 minút pred odchodom spoja. Vaša nevyužitá jazda sa vám pripočíta späť na váš TP.

Mobilná appka Slovak Lines

Kupujte si lístky na autobus pohodlne a vždy za najnižšiu cenu cez mobilnú aplikáciu Slovak Lines. Lístok v aplikácii nemusíte tlačiť, stačí sa ním preukázať na displeji mobilného zariadenia.
Zistite viac o všetkých výhodách