Bardejov bez zbytočných zastávok

Už sa nemusíte spoliehať len na vlak. Vyrazte teraz do Bardejova s našou linkou komfortne a s bohatým servisom, ktorá vám zastaví aj v Banskej Bystrici alebo Poprade.

Je cestovanie bezpečné?

Po každej ceste je autobus dezinfikovaný ozónovým čističom vzduchu, ktorý spoľahlivo zabíja existujúce vírusy. Všetky dotykové plochy čistíme tekutou dezinfekciou, ktorá je súčasne dostupná každému cestujúcemu pri nástupe do vozidla v bezdotykových dávkovačoch. Spoľahnite sa, že pre vašu bezpečnosť robíme všetko.

Kúpte si lístok online

Kúpte si lístok online

Ušetrite čas aj energiu a zaobstarajte si lístok rýchlo a pohodlne cez web Slovak Lines alebo vždy najlacnejšie cez mobilnú appku. Stačí, keď sa pri nástupe preukážete QR kódom na displeji vášho mobilného zariadenia.

Platiť môžete aj kartou

Platiť môžete aj kartou

Nemusíte hľadať bankomat. Zaplatiť bezkontaktnou platobnou kartou teraz môžete aj priamo u vodiča autobusu.

Využite služby na palube

Využite služby na palube

Všetky autobusy sú vybavené s WC, WiFi, min. 2x TV, DVD, rádiom, chladničkou, kávovarom, klimatizáciou a USB nabíjačkou. Sedadlá sú polohovateľné a polokožené s lakťovou opierkou a poskytujú dostatok priestoru pre cestujúcich. 

Kúpte si výhodný Travel Pass

Kúpte si výhodný Travel Pass

Cestujete na tejto trase často? Pozrite si našu výhodnú ponuku Travel Passov na viac jázd. Zistite viac

Partnerská linka CK DAKA

Spoľahlivý dopravca, ktorý ponúka viaceré slovenské destinácie komfortným autobusom. Ste autobusový dopravca a chcete byť tiež naším partnerom? Ozvite sa nám.

Bardejov – svetové dedičstvo UNESCO

Navštívte jedno z najkrajších slovenských miest bohaté na históriu aj kultúru v jednom z ekologicky najzachovalejších území našej krajiny. Prejdite sa radničným námestím s dominantou mesta – gotickým farským kostolom Bazilikou minor sv. Egídia.

Objavte komplex stavieb tvoriacich židovské suburbium zo začiatku 18. storočia, ktoré je zapísane do zoznamu Svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO. Dobite si životnú energiu v blízkych Bardejovských kúpeľoch alebo v nádherne upravených parkoch a okolitej prírode.

Cestovný poriadok

ID Line Dátum platnosti Trasa
CK DAKA 102516 Od 01.06.22 Bratislava – Nitra – Banská Bystrica – Podbrezová – Poprad – Prešov – Bardejov

Praktické informácie

Pozrite si cestovný poriadok, cenník lístkov na autobus a prepravný poriadok autobusovej linky Bratislava - Bardejov.

Často kladené otázky

Ako vystornovať lístok na linky CK DAKA?

Lístky zakúpené cez web a aplikáciu Slovak Lines a tiež lístky zakúpené na Autobusovej stanici v Bratislave je možné stornovať podľa platných podmienok Slovak Lines na našom webe.

Ďalšie zaujímavé destinácie

Lyžovačka

Lyžovačka na Veľkej Rači

Viac info

Košice

od 17,09

Prešov

od 17,99

Rimavská Sobota

od 13,58