Prešov bez zbytočných zastávok

Už sa nemusíte spoliehať len na vlak. Vyrazte teraz do Prešova s našou linkou komfortne a s bohatým servisom, ktorá vám zastaví aj v Banskej Bystrici alebo Poprade.
Kúpte si lístok online

Kúpte si lístok online

Ušetrite čas aj energiu a zaobstarajte si lístok rýchlo a pohodlne cez web Slovak Lines alebo vždy najlacnejšie cez mobilnú appku. Stačí, keď sa pri nástupe preukážete QR kódom na displeji vášho mobilného zariadenia.

Platiť môžete aj kartou

Platiť môžete aj kartou

Nemusíte hľadať bankomat. Zaplatiť bezkontaktnou platobnou kartou teraz môžete aj priamo u vodiča autobusu.

Využite služby na palube

Využite služby na palube

Všetky autobusy sú vybavené s WC, WiFi, min. 2x TV, DVD, rádiom, chladničkou, kávovarom, klimatizáciou a USB nabíjačkou. Sedadlá sú polohovateľné a polokožené s lakťovou opierkou a poskytujú dostatok priestoru pre cestujúcich. 

Kúpte si výhodný Travel Pass

Kúpte si výhodný Travel Pass

Cestujete na tejto trase často? Pozrite si našu výhodnú ponuku Travel Passov na viac jázd. Zistite viac

Partnerská linka CK DAKA

Spoľahlivý dopravca, ktorý ponúka viaceré slovenské destinácie komfortným autobusom. Ste autobusový dopravca a chcete byť tiež naším partnerom? Ozvite sa nám.

Navštívte Prešov - metropolu Šariša

Prešov a jeho okolie vás zaručene príjemne prekvapia, nech už od neho očakávate čokoľvek. Tretie najväčšie mesto Slovenska vás očarí svojím historickým jadrom, ktoré je národnou kultúrnou pamiatkou aj množstvom zaujímavostí v blízkom okolí, ktoré sa oplatí vidieť.

Prešov si množstvo ľudí spája aj s kvalitnou hudobnou scénou, ktorá tu má svoje korene a pre ktoré si toto mesto vyslúžilo označenie „slovenský Seattle“. Príďte sa doňho započúvať.

Cestovný poriadok

ID Line Dátum platnosti Trasa
CK DAKA 102516 Od 01.06.22 Bratislava – Nitra – Banská Bystrica – Podbrezová – Poprad – Prešov – Bardejov
CK DAKA 102516 Od 20.03.23 Bratislava – Nitra – Banská Bystrica – Podbrezová – Poprad – Prešov – Bardejov

Praktické informácie

Pozrite si cestovný poriadok, cenník lístkov na autobus a prepravný poriadok autobusovej linky Bratislava - Prešov. Je to priama linka bez ďalších medzizastávok.

Ďalšie zaujímavé destinácie