Trasa z Bratislavy

15:10
Odchod z Bratislavy
AS Nivy
16:05
Sereď
Nám.
16:30
Nitra
AS
16:35
Nitra
A.Hlinku Centro
17:05
Zlaté Moravce
AS
17:30
Nová Baňa
Žel. St.
17:43
Žarnovica
Motel Sitno
18:05
Žiar n. Hronom
AS
18:30
Handlová
Nám.
18:50
Prievidza
AS

UVÁDZACIA ZĽAVA -50 %

Len do 31. 3. 2023 môžete na novej linke Bratislava - Prievidza cestovať s uvádzacou zľavou -50 % z ceny lístka na všetky cesty oboma smermi medzi zastávkami Bratislava, Sereď, Nitra, Zlaté Moravce, Nová Baňa, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Handlová a Prievidza.

Akcia platí pri zakúpení lístka dopravcu DOB BUS na webe alebo prostredníctvom appky Slovak Lines a je obmedzená na počet miest.

Prečo cestovať s nami?

Ak ste z Prievidze, alebo tam máte namierené, nie ste odkázaní len na vlak. Nastúpte na pohodlný bus nášho partnera DOB BUS na jeho pravidelnej linke.

Cestujte najlacnejšie online

Najvýhodnejšie ceny nájdete vždy na webe alebo v appke Slovak Lines. Uistite sa, že sa do autobusu zmestíte a kúpte si lístok vopred, pohodlne online.

Lístok, ktorý netreba tlačiť

Lístok, ktorý netreba tlačiť

Ušetrite čas aj energiu a zaobstarajte si lístok rýchlo a pohodlne cez web Slovak Lines alebo vždy najlacnejšie cez mobilnú appku. Stačí, keď sa pri nástupe preukážete QR kódom na displeji vášho mobilného zariadenia.

Platiť môžete aj kartou

Platiť môžete aj kartou

Nemusíte hľadať bankomat. Zaplatiť bezkontaktnou platobnou kartou teraz môžete aj priamo u vodiča autobusu.

Partnerská linka DOBBUS

Spoľahlivý dopravca, ktorý ponúka viaceré slovenské destinácie komfortným autobusom. Ste autobusový dopravca a chcete byť tiež naším partnerom? Ozvite sa nám.

Cestovný poriadok

ID Line Dátum platnosti Trasa
DOBBUS 102522 Od 01.03.23 Bratislava - Sereď - Nitra - Zlaté Moravce - Nová Baňa - Žarnovica - Žiar nad Hronom - Handlová - Prievidza

Ďalšie zaujímavé destinácie