Známa trasa, nové možnosti

Naše linky do Rimavskej Soboty vedú cez mestá, do ktorých by ste sa autobusmi dostali len zložitými prestupmi. Nitra, Zlaté Moravce, Zvolen, Mýtna, Detva, Lovinobaňa či Lučenec. Teraz ich máte dostupné v pohodlí a bezpečí, na aké ste už u nás zvyknutí.

Je cestovanie bezpečné?

Po každej ceste je autobus dezinfikovaný ozónovým čističom vzduchu, ktorý spoľahlivo zabíja existujúce vírusy. Všetky dotykové plochy čistíme tekutou dezinfekciou, ktorá je súčasne dostupná každému cestujúcemu pri nástupe do vozidla v bezdotykových dávkovačoch. Spoľahnite sa, že pre vašu bezpečnosť robíme všetko.

Kúpte si lístok online, ktorý netreba tlačiť

Kúpte si lístok online, ktorý netreba tlačiť

Ušetrite čas aj energiu a zaobstarajte si lístok rýchlo a pohodlne cez web Slovak Lines alebo vždy najlacnejšie cez mobilnú appku. Stačí, keď sa pri nástupe preukážete QR kódom na displeji vášho mobilného zariadenia.

Platiť môžete aj kartou

Platiť môžete aj kartou

Nemusíte hľadať bankomat. Zaplatiť bezkontaktnou platobnou kartou teraz môžete aj priamo u vodiča autobusu.

Využite služby na palube

Využite služby na palube

Všetky autobusy sú vybavené s WC, WiFi, min. 2x TV, DVD, rádiom, chladničkou, kávovarom, klimatizáciou. K dispozícii sú aj voda, noviny a časopisy zdarma. Sedadlá sú polohovateľné a polokožené s lakťovou opierkou a poskytujú dostatok priestoru pre cestujúcich. 

Kúpte si výhodný Travel Pass

Kúpte si výhodný Travel Pass

Cestujete na tejto trase často? Pozrite si našu výhodnú ponuku Travel Passov na viac jázd. Zistite viac

Partnerská linka LeviTour

Spoľahlivý dopravca, ktorý ponúka viaceré slovenské destinácie komfortným autobusom. Ste autobusový dopravca a chcete byť tiež naším partnerom? Ozvite sa nám.

Rimavská Sobota je len začiatok

Objavte autentické krásy gemerského regiónu cez vstupnú bránu jeho metropole – Rimavskú Sobotu. Prezrite si jaskynné komplexy Slovenského krasu, Muránsku planinu s hradom Muráň, súbor stredovekých kostolov so vzácnymi freskami na tzv. Gotickej ceste alebo kaštieľ Betliar, jediný na Slovensku s pôvodným vybavením. 

Praktické informácie

Pozrite si cestovný poriadok a prepravný poriadok autobusovej linky Bratislava - Rimavská Sobota. Linka CK DAKA pokračuje cez Rimavskú Sobotu až do Humenného.

Cestovné poriadky

ID Line Dátum platnosti Trasa
LeviTour 102515 Od 21.10.22 Bratislava - Trnava - Nitra - Zlaté Moravce - Zvolen - Lučenec - Fiľakovo - Rimavská Sobota
CK DAKA 102519 Od 01.06.22 Bratislava – Trnava – Nitra – Zvolen – Lučenec – Rimavská Sobota – Rožňava – Košice

Často kladené otázky

Ako vystornovať lístok na linky Levitour?

Lístky zakúpené cez web a aplikáciu Slovak Lines a tiež lístky zakúpené na Autobusovej stanici v Bratislave je možné stornovať podľa platných podmienok Slovak Lines na našom webe.

Ďalšie zaujímavé destinácie

Lyžovačka

Lyžovačka na Veľkej Rači

Viac info

Košice

od 17,09

Prešov

od 17,99

Bardejov

od 20,99