Kúpiť si lístok

Lyžovačka na Kysuciach s výhodami

Na Veľkú Raču v Oščadnici odchádzame v sobotu 21. januára a 28. januára 2023 z Autobusovej stanice Nivy v Bratislave, z nástupišťa č. 11 o 6:00 h ráno. Pod svah Veľkej Rače prichádzame približne o 9:00 h a naspäť do Bratislavy odchádzame o 16:15 h.

Výhodnejší skipas

S nami máte v cene lístka aj skipas za oveľa výhodnejšiu cenu než v pokladni na svahu.

Zázemie v autobuse

Zázemie v autobuse

Náš pohodlný autobus vám je k dizpozícii na parkovisku pod svahom v čase obeda od 12:00 do 13:00 hod. na oddych.

Parkovanie v Bratislave

Parkovanie v Bratislave

Aby ste sa k autobusu dopravili v maximálnom pohodlí, vyberte si k lístku náš doplnkový produkt Bezplatné parkovanie, s ktorým môžete celý deň zadarmo parkovať priamo v nákupnom centre Nivy v Bratislave.

Prosím, nezabudnite si parkovací lístok vziať so sebou k autobusu, aby sme vám ho mohli potvrdiť.

Lístok nemusíte tlačiť

Lístok nemusíte tlačiť

Kúpte si ho online cez web alebo appku Slovak Lines a pri nástupe sa ním jednoducho preukážete na displeji telefónu.

Užívajte si zábavu a služby počas cesty

Užívajte si zábavu a služby počas cesty

Pripojte sa na našu spoľahlivú Wi-Fi zdarma a užívajte si zábavu po svojom. Samozrejmosťou sú USB nabíjačky, klimatizácia a drobné osvieženie.

Cenník spiatočného lístka

  Platí pre všetky vekové skupiny    
Doprava + Skipas 45 €    
Doprava bez Skipasu 35 €    

 

Snow Paradise
Snow Paradise
Zábava aj pre deti
Zábava aj pre deti
Mapa strediska
Mapa strediska

Storno podmienky

Prečítajte si podrobne informácie o tom, ako si v prípade potreby zmeniť termín zájazdu alebo aké máte možnosti storna.

Storno lístka

• Pri online storne lístka cez web alebo appku vám bude účtovaný storno poplatok vo výške 100 % ceny lístka, čo znamená, že vám za lístok nebudú vrátené peniaze.

• V prípade potreby si cestovný lístok môžete stornovať iba prostredníctvom nášho Zákazníckeho centra telefonicky na čísle +421 2 55 422 734 alebo emailom na info@slovaklines.sk a to za týchto podmienok:

a) 8 a viac dní pred prepravou je storno poplatok 0 % z ceny lístka,

b) 7 – 4 dni pred prepravou je storno poplatok 50 % z ceny lístka,

c) 3 a menej dní pred prepravou je storno poplatok 100 % z ceny lístka.

Alikvotnú čiastku vám vrátime v hotovosti alebo na účet, z ktorého ste cestovné lístky uhradili.

Cestovné lístky a zmeny termínu

• Lístok je platný na konkrétny daný deň. Odporúčame si ho zakúpiť aspoň deň vopred.

• V prípade potreby alebo v dôsledku nepredvídateľných udalostí si môžete zmeniť termín svojej cesty na iný termín. Urobiť tak môžete prostredníctvom nášho Zákazníckeho centra prostredníctvom Zákazníckeho centra.

Zmena termínu cesty je možná najneskôr 48 hodín pred plánovaným odchodom spoja. Po zmene termínu už nie je možná opätovná zmena termínu ani storno lístka.

Máte záujem o skupinovú akciu?

Čím viac ľudí, tým viac zábavy. V prípade potreby zabezpečíme zvýhodnenú dopravu pre veľké skupiny, od firemných až po školské zájazdy. Všetky informácie vám radi poskytneme na bus@slovaklines.sk .

Praktické informácie

Doplnkové informácie

Vaše lyže, snowboard alebo inú batožinu k lyžovaniu prepravíme zdarma. Odporúčame, aby ste si tieto veci zbalili do vhodného ochranného obalu.

Na tejto linke je preprava zvierat výlúčená.

V prípade zrušenia dopravy zo strany dopravcu z dôvodu nenaplnenia minimálnej kapacity (najneskôr 15 hodín pred plánovaným odjazdom) bude cestujúcemu navrhnutý nový termín odjazdu, alebo sa mu cestovné vráti v plnej hodnote bez účtovania storno poplatku.

Stredisko Snowparadise Veľká Rača - Oščadnica

Lyžiarske stredisko Snowparadise na kopci Veľká Rača pri Oščadnici je najväčšie lyžiarske stredisko na Kysuciach. Nachádza sa necelých 230 km od Bratislavy. Ponúka 14 km zjazdoviek všetkých náročností je známe najdlhšími osvetlenými zjazdovkami na večerné lyžovanie na Slovensku.

Medzi službami nájdete školu aj škôlku lyžovania, úschovňu, ski servis, požičovňu lyží a predajňu športových potrieb. Lyžovačku si môžete spestriť na adrenalínovej bobovej dráhe alebo na bežeckých tratiach.

Skipas

Celodenný skipas k cestovnému lístku dostanete od vodiča po nástupe do autobusu. Prosíme cestujúcich, aby ho po skončení lyžovačky vrátili naspäť vodičovi. V prípade, že cestujúci nevráti použitý skipas vodičovi, bude povinný vrátiť zaň 3 € zálohu.

Ďalšie zaujímavé destinácie