Prejsť na obsah

Jednodňová lyžovačka na Stuhlecku

Ďakujeme za skvelú sezónu 2023/24. Tešíme sa na vás opäť v decembri.

Alpská lyžovačka s výhodami

Ráno o 7:00 h odchádzame z Nív, nástupiska č. 11. Pod svah Stuhlecku tak prichádzame približne o 9:00 h a naspäť do Bratislavy sa vraciame o 16:30 h.

 • Skipass v cene

  S nami máte v cene lístka aj skipass za oveľa výhodnejšiu cenu než na svahu.

  Okrem toho, si na Stuhlecku už nemusíte vystáť rad do pokladne. Miesto toho môžete íst rovno na lanovku a nestrácate tak čas.

 • Parkovanie na Nivách

  Nákup: Online (spolu s cestovným lístkom)
  Cena: 1 €

  Aby ste sa k busu dostali v maximálnom pohodlí, kúpte si spolu s lístkom náš doplnkový produkt Parkovanie – 24h za špeciálnu cenu len 1€. Počas lyžovačky tak parkujete pohodlne priamo na Nivách a auto vás čaká v suchu.

  Nezabudnite prosím, že parkovanie nieje možné dokúpiť dodatočne.

  Zistite viac
 • Jednodňové cestovné poistenie

  Nákup: Online (spolu s cestovným lístkom)
  Cena: 1,95 €, Senior: 3,90 €

  S každým zakúpeným lístkom si u nás môžete uzavrieť „Cestovné poistenie“, ktoré vás ochráni pred nepríjemnými následkami neočakávaných udalostí na území Rakúska, či už pri ceste na lyžovačku alebo počas nej.

  Zistite viac
 • Zmeškaný bus

  Nákup: Online a v pokladni (spolu s cestovným lístkom)
  Cena: 5 €

  Nie ste si istí, či stihnete svoj bus? Prikúpte si k lístku doplnkový produkt „Zmeškaný bus” a v prípade, že svoj spoj zmeškáte, vrátime vám plnú sumu zakúpeného lístka vrátane všetkých zakúpených doplnkových produktov (nevzťahuje sa na „Zmeškaný bus” a „Cestovné poistenie“). Stačí do 30 kalendárnych dní zaslať na info@slovaklines.sk číslo lístka alebo nákupu zmeškaného spoja a do 3 pracovných dní od posúdenia žiadosti vám vrátime peniaze spôsobom, akým ste si lístok a doplnkové produkty zakúpili. V prípade kombinovanej platby (napr. voucher + karta) vám bude plná suma vrátená vo forme vouchera.

  Zistite viac
 • Zázemie v autobuse

  Náš autobus vám je k dispozícii na oddych priamo na parkovisku pod svahom v čase od 12:00 do 13:00 h.

 • Lístok nemusíte tlačiť

  Kúpte si ho online cez web alebo appku Slovak Lines a pri nástupe sa ním jednoducho preukážete na displeji telefónu.

 • Doprava aj bez skipassu

  Nelyžujete? Na Stuhleck vás odvezieme aj ako sprievod vašich detí a známych. Stačí si kúpiť lístok bez skipassu.

 • Nezabudnite si preukaz

  Autobus na Stuhleck prekračuje hranice. Tým pádom vám pripomíname, že musíte mať pri nastupovaní pri sebe preukaz totožnosti (občiansky preukaz alebo pas), inak by sme vás nemohli odviezť.

 • Cestovanie maloletých

  Na jednodňový zájazd na Stuhleck môžu cestovať deti, ktoré ešte nedovŕšili 15. rok veku len v sprievode dospelej osoby (nad 18 rokov).

  Mladí vo veku 15 – 17,99 rokov môžu cestovať osamote, ale musia sa pred cestou preukázať podpísaným súhlasom rodiča alebo zákonného zástupcu.

  PDF

Cenník

Najvýhodnejšie nakúpite vždy online.

Online U vodiča
Stuhleck + Skipas 69 € 80 €
Stuhleck + Skipas (15-18) 64 € 80 €
Stuhleck + Skipas (0-14) 45 € 80 €
Stuhleck bez Skipasu 29 € 40 €
Parkovanie – 24h 1 €
Poistenie 1,95 €
Poistenie senior 3,90 €

 

Stuhleck
Rakúske Alpy
Komfortná lanovka
Komfortná lanovka
Mapa strediska Stuhleck

Storno podmienky

Prečítajte si podrobne informácie o tom, ako si v prípade potreby zmeniť termín zájazdu, alebo aké máte možnosti storna.

 • Storno lístka

  • Pri online storne lístka cez web alebo appku vám bude účtovaný storno poplatok vo výške 100 % ceny lístka, čo znamená, že vám za lístok nebudú vrátené peniaze.

  • V prípade potreby si cestovný lístok môžete stornovať iba prostredníctvom nášho Zákazníckeho centra telefonicky na čísle +421 2 55 422 734 alebo emailom na info@slovaklines.sk a to za týchto podmienok:

  a) Viac ako 24 hodín pred plánovaným odchodom spoja je storno poplatok 0 % z ceny lístka. Peniaze vám vrátime formou vouchera s platnosťou 180 dní.

  b) Menej ako 24 hodín pred plánovaným odchodom spoja je storno poplatok 25€ / lístok. Peniaze vám vrátime formou vouchera s platnosťou 180 dní.

 • Cestovné lístky a zmeny termínu

  • Lístok je platný na konkrétny daný deň. Odporúčame si ho zakúpiť aspoň deň vopred.

  • V prípade potreby alebo v dôsledku nepredvídateľných udalostí si môžete zmeniť termín svojej cesty na iný termín. Urobiť tak môžete prostredníctvom nášho Zákazníckeho centra.

  • Zmena termínu cesty je možná najneskôr 48 hodín pred plánovaným odchodom spoja. 

Jednodňové cestovné poistenie s platnosťou na území Rakúska

Užite si svoju lyžovačku na Stuhlecku naplno a bez starostí. S doplnkovým produktom „Cestovné poistenie“ od poisťovne Colonnade Insurance S.A. vás poistíme pred nepríjemnými následkami neočkávaných udalostí na území Rakúska, či už pri ceste na lyžovačku alebo počas nej.

 • Ako získať poistenie?

  Pri kúpe lístka si vyberte z ponuky doplnkových produktov „Cestovné poistenie“. Tento produkt je možné získať k lístku, na ktorom musí byť uvedené rovnaké meno, ako na doklade totožnosti, telefonický a emailový kontakt.

  V prípade, že zabezpečujete poistenie pre viacero osôb, musíte si zaobstarať zodpovedajúci počet doplnkových produktov „Cestovné poistenie“, pričom na každom cestovnom lístku musí byť uvedené rovnaké meno, ako na doklade totožnosti. Telefonický a emailový kontakt je povinný, avšak postačuje len jeden pre celý nákup.

  Kompletná poistná dokumentácia poisťovne Colonnade Insurance S.A. vám bude zaslaná v deň vášho zájazdu.

  Doplnkový produkt „Cestovné poistenie“ nie je možné stornovať.

 • Pre koho platí?

  Doplnkový produkt „Cestovné poistenie“ platí len pre jednu osobu (občana SR alebo cudzinca žijúceho na SR, pokiaľ je držiteľom EU preukazu zdravotného poistenia alebo občanom EU) na jeden deň a na území Rakúska.

  Poistenie nekryje osoby, ktoré majú trvalý pobyt v Rakúsku, alebo sú účastníkmi rakúskeho verejného zdravotného poistenia.

 • Ako získať poistenie pre viacero osôb?

  Ak kupujete cestovné lístky na Stuhleck pre viacero osôb naraz a chcete ich poistiť s doplnkovým produktom „Cestovné poistenie“, musíte zvoliť ich zodpovedajúci počet. Rovnako platí, že pri kúpe lístkov musí byť na nich uvedené rovnaké meno ako na doklade totožnosti.

Výber z poistného krytia

Toto je základný výber z položiek poistného krytia doplnkového produktu „Cestovné poistenie“. Podrobný výpis rozsahu krytia a všetky detailné informácie nájdete v priložených dokumentoch pod tabuľkou.

Krytie Poistná suma
Asistenčné služby vrátane leteckej prepravy do lekárskeho zariadenia Áno
Liečebné náklady 200 000 €
Ambulantné alebo nemocničné ošetrenie vrátane liekov a pomôcok Áno
24-hodinová asistencia a lekárske poradenstvo Áno
Pátranie a záchrana na horách Áno
Právna pomoc  5 000 €
Smrť následkom úrazu 5 000 €
Trvalé následky úrazu 10 000 €
Poistenie zodpovednosti za škodu na zdraví a majetku 100 000 €
Krádež alebo poškodenie lyžiarskeho výstroja (pri pokuse o krádež) 250 €
Úhrada nákladov na skipas – v prípade úrazu alebo náhleho ochorenia počas cesty 65 €
Odškodnenie v prípade uzavretia zjazdovky kvôli počasiu 65 €

 

Podrobné informácie k cestovnému poisteniu na Stuhleck

Prečítajte si detailné informácie k Cestovnému poisteniu od renomovanej poisťovne Colonnade Insurance S.A., ktoré vám uzatvoríme k vášmu cestovnému lístku. Kompletnú poistnú dokumentáciu vám zašle poisťovňa na váš zadaný email v deň vášho zájazdu.

 • Všeobecné poistné podmienky

 • Informácie o spracúvaní osobných údajov

 • Rozsah cestovného poistenia

Máte záujem o skupinovú akciu?

Čím viac ľudí, tým viac zábavy. V prípade potreby zabezpečíme zvýhodnenú dopravu pre veľké skupiny, od firemných až po školské zájazdy. Všetky informácie vám radi poskytneme na bus@slovaklines.sk.

Praktické informácie

 • Doplnkové informácie

  Vaše lyže, snowboard alebo inú batožinu k lyžovaniu prepravíme zdarma. Odporúčame, aby ste si tieto veci zbalili do vhodného ochranného obalu.

  Na tejto linke je preprava zvierat výlúčená.

  V prípade zrušenia dopravy zo strany dopravcu z dôvodu nenaplnenia minimálnej kapacity (najneskôr 15 hodín pred plánovaným odjazdom) bude cestujúcemu navrhnutý nový termín odjazdu, alebo sa mu cestovné vráti v plnej hodnote bez účtovania storno poplatku.

  Prepravný poriadok
 • Stredisko Stuhleck

  Stuhleck pri obci Spital am Semmering je so svojimi 1783 metrami nad morom najvyšším vrchom na východnom okraji Álp a zároveň najväčšie lyžiarske stredisko východného Rakúska. Stuhleck bol v roku 1891 prvým vrcholom, na ktorý bol uskutočnený výstup na lyžiach. Táto udalosť urobia z regiónu okolo Semmeringu jedno z popredných stredísk zimných športov v Rakúsku.

  Viac info o stredisku
 • Skipas

  Celodenný skipas k cestovnému lístku dostanete od vodiča po nástupe do autobusu. Prosíme cestujúcich, aby ho po skončení lyžovačky vrátili naspäť vodičovi. V prípade, že cestujúci nevráti použitý skipas vodičovi, bude povinný vrátiť zaň 3€ zálohu.

Lyžujte a vyhrajte 20x OPPO A98 5G

Počas celej zimnej sezóny môžete na našich sociálnych sieťach vyhrať mobilné telefóny od značky OPPO. Nezabudnite nás preto sledovať na FacebookuInstagrame aj na TikToku a zapojiť sa do súťaží o OPPO A98 5G.

Podmienky súťaží nájdete v jednotlivých príspevkoch na sociálnych sieťach a od dátumu uverejenenia súťaží aj na našom webe.

Ďalšie zaujímavé destinácie