V pohodlí a so všetkým, čo potrebujete

Je cestovanie bezpečné?

Napriek priaznivej situácii pokračujeme v pravidelnom intenzívnom čistení autobusov pomocou polymérovej dezinfekcie PolyHMG, ktorá eliminuje existujúce vírusy a mikroorganizmy a zanecháva povrchy dlhodobo chránené. Môžete sa spoľahnúť, že pre vašu bezpečnosť robíme všetko.

Kúpte si lístok online

Kúpte si lístok online

Ušetrite čas aj energiu a zaobstarajte si lístok rýchlo a pohodlne cez web Slovak Lines alebo vždy najlacnejšie cez mobilnú appku. Lístok si netreba tlačiť. Stačí, keď sa pri nástupe preukážete QR kódom na displeji vášho mobilného zariadenia.

Wi-Fi na palube

Wi-Fi na palube

Ste fanúšikom moderných streamovacích služieb? Pripojte sa na našu spoľahlivú Wi-Fi zdarma a užívajte si zábavu po svojom. 

Občerstvenie počas cesty

Občerstvenie počas cesty

Samozrejmosťou je klimatizácia a v prípade potreby si môžete kedykoľvek dokúpiť vodu alebo pivo.

Odvezieme aj väčšie množstvo batožiny

Odvezieme aj väčšie množstvo batožiny

V cene lístka máte 2 kusy veľkej batožiny do podpalubia a 1 príručnú batožinu, ktorú si môžete vziať so sebou na palubu. V prípade potreby si však môžete dokúpiť aj 3. kus alebo nadrozmernú batožinu za 10,- €.

Storno podmienky

Storno podmienky

Lístok zakúpený na spoj Bratislava - Pula a späť nie je možné stornovať.

Pula

Pula je moderné mesto s bohatou históriou a množstvom kultúrnych pamiatok. Je to najväčšie mesto na Istrii, nádherné mesto kultúry s búrlivou minulosťou. 

Objavte jeho neustále sa meniace pobrežie a krištáľovo čisté more. Oddýchnite si na niektorej z množstva nádherných štrkových a kamienkových pláží, z ktorých najznámejšia je Ambrela. 

Pula
Pula
pula beach
pula beach

Ak preferujete súkromie, nájdete tu množstvo tzv. „divokých pláží“ obrastených zeleňou. Ak však hľadáte aktívny oddych, zahrajte si tu basketbal, tenis, golf, užite si potápanie alebo panoramatické lety.

A pre kultúrne naladených je tu pulská aréna - skutočný rímsky amfiteáter, v ktorom sa každú chvíľu konajú koncerty svetových hudobných hviezd.

Rovinj

Rovinj na juhozápadnom pobreží istrijského polostrova je historický poklad siahajúci až do začiatku nášho letopočtu. Obklopuje ho 22 ostrovov a ostrovčekov s množstvom nových kamienkových pláží. Celé pobrežie mesta je chráneným dedičstvom. Môžete tu vidieť rozmanitosť podmorského sveta, flóry aj fauny. 

Mesto je plné kultúrnych a historických pamiatok a obklopuje ho nespočetné množstvo prírodných atrakcií, v ktorých si každý nájde to svoje. A ak sa rozhodnete pre športové vyžitie, vyskúšajte vodné lyžovanie, paragliding, plachtenie, veslovanie či potápanie.

Rovinj
Rovinj
rovinj beach
rovinj beach

Pre tých, ktorí preferujú pevnú pôdu pod nohami je tu jogging, tenis, futbal, basketbal, bocce (hra podobná pétanque), plážový volejbal a ďalšie. Pre trošku adrenalínu si môžete vyliezť zdarma po rôznych lezeckých oblastiach.

Po celé leto sa tu koná mnoho slávností. Užijete si koncerty klasickej hudby vo františkánskom kláštore, ohňostroj a živú hudbu na festivale Rovinj. Len jeden kilometer od mesta Rovinj sa nachádza MONVI – najväčšie zábavné centrum v Chorvátsku. A to ste ešte nevideli, akú atmosféru vie Rovinj vyčarovať vo svojich uliciach po západe Slnka.

Rijeka

Rijeka je prístavné mesto, avšak aj napriek tomu si zachovalo svoj uvoľnený pôvab a jeho priemyselnosť neutláča živočíšny charakter metropoly celého regiónu. Je bohaté na historické pamiatky, ktoré dokazujú bohatú minulosť mesta. Nájdete tu množstvo palácov, múzeí, galérií, kostolov, veží a iných historických dominánt.

rijeka city beach
rijeka city beach
rijeka sunset
rijeka sunset

Nezabudnite však dôkladne preskúmať aj okolie Rijeky. Určite si nenechajte ujsť blízky národný park Risnjak a Učka, mestá Opatija a Crikvenica s ich bohatými akciami a ak preferujete pláže, nájdete ich tu viac než dosť.

Navštívte napríklad malebné Bivio alebo veľkú Pecinu s mnohými malými plážami. Tí, ktorí majú radi zábavu do úsvitu, si môžu vypočuť živú hudbu v niekoľkých malých kaviarňach, alebo môžu skúsiť šťastie v kasíne na hlavnej promenáde, ktoré je otvorené celú noc.

Praktické informácie pred dovolenkou

Pre odchodom do Chorvátska

Aby ste predišli zbytočným komplikáciám počas vašej dovolenky, prosím, prečítajte si kompletné podmienky pre vstup do Chorvátska, Maďarska a návrat na Slovensko.

Prepravný poriadok express

Pre viac detailných informácií napríklad o batožine si pozrite náš prepravný poriadok

Mobilná appka Slovak Lines

Kupujte si lístky na autobus pohodlne a vždy za najnižšiu cenu cez mobilnú aplikáciu Slovak Lines. Lístok v aplikácii nemusíte tlačiť, stačí sa ním preukázať na displeji mobilného zariadenia.
Zistite viac o všetkých výhodách