Ako kúpiť cestovný lístok

Kúpte si rýchlo online lístok
do Viedne

Kúpiť lístok

Cestujte teraz ešte výhodnejšie. Pri včasnom nákupe cez internet si môžete kúpiť cestovný lístok už za 1 €. Cena platí pre jednosmerný lístok. Pozor, poponáhľajte sa, počet lístkov za super cenu je na každom spoji limitovaný. Neváhajte a získajte Horúci lístok čím skôr!
(Cestovný lístok nie je možné STORNOVAŤ ani meniť na iný dátum cesty. Od 1.7.2016 je možné využiť Horúci lístok/ Hot ticket iba na spoj, na ktorý bol zakúpený.)

Cestovný lístok na autobusy
linky Express Bratislava – Viedeň si môžete zakúpiť:

  • cez internet,
  • v niektorej z pokladní na bratislavskej Autobusovej stanici Mlynské Nivy,
  • v rezervačnom mieste (Postbus) na letisku vo Viedni v príletovej hale,
  • v rezervačnom mieste (pokladňa v čakárni) na Südtirolerplatz vo Viedni,
  • na predajných miestach v blízkosti Vášho bydliska po celom Slovensku,
  • u vodiča autobusu (v prípade voľného miesta).

V ponuke sú jednosmerné, alebo výhodnejšie obojsmerné cestovné lístky. Pri kúpe obojsmerného cestovného lístka si zvolíte presný dátum a čas odchodu autobusu pre cestu tam a pre cestu späť si vyberiete buď spiatočný lístok na dátum alebo OPEN lístok. Ak máte zakúpený spiatočný OPEN lístok a už viete čas Vášho návratu, je najlepšie zarezervovať si spiatočnú cestu na presný dátum a čas na predajnom alebo rezervačnom mieste.

Cestujete do Viedne a chcete si užiť túto rakúsku metropolu - využiť môžete výhodný cestovný lístok tzv. KOMBI TICKET s možnosťou cestovania mestskou hromadnou dopravou na území Viedne v zóne označenej ako „Wien VOR Zone 100“. Na jeden lístok pocestujete z Bratislavy do Viedne a pokračujete mestskou hromadnou dopravou. Ušetríte, nemusíte riešiť nákup lístka do MHD vo Viedni a v pokoji si užijete atmosféru rakúskej metropoly.

Cestujete medzi Bratislavou a Viedňou pravidelne - neváhajte a zakúpte si karnetový lístok na 10 jázd len za 38€. Vystavuje sa na meno cestujúceho a jeho platnosť je až jeden rok od dátumu vystavenia. Karnetový lístok získate v pokladni na AS Mlynské Nivy v Bratislave alebo u vodiča autobusu.