Autobusom do centra Viedne každú hodinu

BRATISLAVA ✈️ VIEDEŇ od 1€

Využite linku z Bratislavy do centra Viedne, ktorá jazdí každú hodinu, 18x denne v oboch smeroch. Odvezieme vás každý deň v čase medzi 4.00 hod. a 23.30 hod.

Prvý lístok za 1 €

Stiahnite si mobilnú aplikáciu Slovak Lines, zaregistrujte sa v nej a prvý lístok máte iba za 1 €. Kompletný cenník lístkov na letisko Schwechat a do centra Viedne nájdete TU.

Venujte lístok ako darček

Ponúkame vám možnosť zakúpiť si spiatočný lístok do Viedne ako darčekový poukaz a obdarovať ním blízkeho.  Darčekový poukaz zakúpite osobne v pokladni na Autobusovej stanici v Bratislave, alebo telefonicky na čísle +421 2 55 422 734.

Wien ticket

Nerobte si starosti s presúvaním po meste a kupovaním jednosmerných lístkov na MHD. Zakúpte si radšej výhodný Wien ticket. S jedným lístkom môžete cestovať z Bratislavy do Viedne a späť, a navyše aj celý deň viedenskou MHD. Viac informácií o Wien ticket nájdete TU.

HOPIN TAXI

Nerobte si starosti si dopravou na Autobusovú stanicu. Zakúpte si cez webstránku lístok vrátane jazdy službou HOPIN TAXI. K cene lístka na autobus priplatíte 5 € a získate za to voucher na jednorazovú jazdu taxíkom v aplikácii HOPIN TAXI v hodnote až 8 €. Viac informácií nájdete >>TU<<

Platba kartou

Cestou na letisko Viedeň / Schwechat nepotrebujete hotovosť. Už aj za lístok u vodiča môžete zaplatiť bezkontaktne platobnou kartou

Kúpte si rýchlo online lístok 
do Viedne

Kúpiť lístok

Kúpte si rýchlo online lístok
z Viedne

Kúpiť lístok

Benefity na linke Bratislava – letisko Viedeň/Schwechat - Viedeň a späť

wifi iconmedia iconrefreshments iconparking icon
Wi-Fi pripojenieFilmy & hudbaObčerstvenieParkovanie


Odvezte sa pohodlne v moderných autobusoch a užite si zaujímavé služby. Vďaka Wi-Fi pripojeniu zostanete v spojení so svetom, v autobuse vás čaká malé občerstvenie a v letných mesiacoch vám od horúčav uľaví klimatizácia.

Zobraziť všetky benefity na linke Bratislava - Letisko Viedeň/Schwechat - Viedeň

Dôležité informácie

down icon up icon tickets icon calendar icon
Výstupište A1 v smere
z Bratislavy na Wien
Hauptbahnhof, Hbf Wiedner
Gürtel
Nástupište C1 v smere
do Bratislavy na Wien
Hauptbahnhof, Hbf Wiedner
Gürtel
Nákup lístkov online,
na Autobusovej stanici v Bratislave, u vodiča, cez aplikáciu v mobile  
v kancelárii Slovak Lines na
Hbf Wiedner Gürtel*
Aktuálny cestovný
poriadok TU

 

*Otváracie hodiny čakárne a kancelárie Slovak Lines na Hbf Wiedner Gürtel vo Viedni:
Pondelok – piatok: 7:30 – 15:30
Sobota – nedeľa: 7:30 – 17:00

 

Praktické odporúčania pri cestovaní do Viedne

  • Pri pravidelných cestách do Viedne získate najlepšie ceny cestovného a ďalšie výhody, ak si vybavíte výhodný týždenný alebo mesačný cestovný lístok. Viac informácií a cenník nájdete TU.
  • Ak cestujete medzi Bratislavou a Viedňou pravidelne, ale nie príliš často, kúpte si karnetový lístok na 10 jázd len za 45 €. Vystavuje sa na meno cestujúceho a jeho platnosť je jeden rok od dátumu vystavenia. Kúpiť si ho môžete v pokladni na Autobusovej stanici v Bratislave alebo u vodiča autobusu.
  • Pre jednoduchý a vždy najlacnejší nákup cestovných lístkov na letisko Schwechat a do centra Viedne využite našu mobilnú aplikáciu TU.