Autobusom na letisko Viedeň – Schwechat už od 1€

BRATISLAVA ✈️ VIEDEŇ od 1€

Autobusové spojenie Bratislava – letisko Viedeň/Schwechat je teraz ešte výhodnejšie! Na linke Bratislava – Viedeň si môžete denne vybrať až z 20 spojov v každom smere. Najmodernejšie autobusy jazdia z Bratislavy na letisko Viedeň/Schwechat každú hodinu každý deň v čase 4:00 - 23:30.

Lístok už od 1 €!

Pri včasnom nákupe online si môžete na trase Bratislava – letisko Viedeň/Schwechat - centrum Viedeň alebo naspäť kúpiť jednosmerný cestovný lístok už za 1 €. Kompletný cenník lístkov letisko Viedeň/Schwechat - centrum Viedeň nájdete TU.

HOPIN TAXI

Nerobte si starosti, ako prepravíte svoju batožinu na autobusovú stanicu alebo naspäť domov, využite HOPIN TAXI a odvezte sa za 10 € pohodlne z domu až na letisko Schwechat alebo späť. Cestovný lístok v hodnote 10 € do Viedne či na letisko Schwechat obsahuje lístok na autobus v hodnote 5 € a jednorazovú jazdu taxíkom v aplikácii HOPIN TAXI v hodnote 8 €. Viac informácií nájdete >>TU<<

Platba kartou

Pri ceste na letisko Schwechat či do Viedne nepotrebujete hotovosť. Za svoj lístok u vodiča môžete zaplatiť už aj platobnou kartou bezkontaktne. Cestujte pohodlnejšie a užívajte si všetky výhody cestovania autobusmi Slovak Lines na linke Bratislava - letisko Schwechat - Viedeň.

Kúpte si rýchlo online lístok 
na letisko Schwechat (Viedeň)

Kúpiť lístok

Kúpte si rýchlo online lístok 
z letiska Schwechat (Viedeň)

Kúpiť lístok

Benefity na linke Bratislava – letisko Viedeň/Schwechat - centrum Viedne a späť

wifi iconmedia iconairplane iconparking icon
Wi-Fi pripojenieFilmy & hudbaGarancia včasného príchodu na letiskoParkovanie


Odvezte sa pohodlne v autobusoch s unikátnym dizajnom a užite si zaujímavé služby, ktoré vám spríjemnia cestovanie. Okrem ďalších skvelých výhod vám garantujeme včasný príchod na letisko, príručnú batožinu na dosah na palube autobusu, prepravu a poistenie 2 kusov cestovnej batožiny zadarmo. 

Zobraziť všetky výhody na linke Bratislava - Letisko Viedeň/Schwechat - Viedeň

 

Dôležité informácie

down icon up icon tickets icon calendar icon
Výstupište v smere
Bratislava - Schwechat zastávka č. 5
Nástupište v smere
Schwechat - Bratislava
zastávka č. 4
Nákup lístkov online, na Autobusovej stanici v Bratislave, u vodiča,
cez aplikáciu v mobile
Aktuálny cestovný poriadok TU

 

Praktické odporúčania pri cestovaní na letisko Schwechat

  • Zakúpte si výhodnejší obojsmerný cestovný lístok. Zvolíte si presný dátum a čas odchodu autobusu pre cestu tam a pre cestu späť.
  • Ak má vaše lietadlo meškanie, vopred zakúpený cestovný lístok vám neprepadne. Môžete ho v deň platnosti využiť na ktorýkoľvek nasledujúci spoj našej linky (za predpokladu voľného miesta v autobuse).
  • Na vystupovanie v Bratislave - Petržalke upozornite vodiča už pri nakladaní batožiny. Batožinu vám uloží tak, aby ju bolo možné rýchlo na zastávke v Bratislave - Petržalke bez problémov vybrať. Autobusová zastávka totiž vzhľadom na svoju polohu a frekvenciu spojov neumožňuje dlhšie státie.
  • Ak cestujete na letisko Schwechat pravidelne, môžete si vybaviť výhodný týždenný alebo mesačný cestovný lístok, ktorý vám zaručí najlepšie ceny cestovného a ďalšie výhody. Bližšie informácie a cenník nájdete TU.
  • Pre jednoduchý nákup cestovných lístkov na autobusové spojenie letisko Bratislava – Autobusová stanica Bratislava – letisko Schwechat – Viedeň využite našu mobilnú aplikáciu TU.