Nová linka z Hlavnej stanice už od 27. júna

Ak prichádzate do Bratislavy na Hlavnú železničnú stanicu a pokračujete ďalej na Schwechat, odvezieme vás z vlaku rovno na lietadlo. Našu vlajkovú autobusovú linku na Schwechat sme rozšírili o novú nástupnú zastávku priamo pred Hlavnou stanicou s medzizastávkou na Einsteinovej ulici.

6-krát denne podľa vlakov

Nový priamy spoj odchádza z Hlavnej stanice z nástupiska „G“ až 6-krát denne o 8:45, 10:45, 12:20, 14:45, 16:45 a 22:45 hod. Smerom z letiska prichádzame Hlavnú stanicu o 10:40, 12:40, 14:10, 16:40, 18:50 a 0:44. Tieto časy sme po konzultácii so ZSSK zvolili tak, aby čo najlepšie nadväzovali na najviac vyťažené príchody IC vlakov a rýchlikov z celého Slovenska.

Nástupisko G
Nástupisko G
Zastávka Hlavná stanica
Zastávka Hlavná stanica
Na Schwechat priamo z vlaku
Na Schwechat priamo z vlaku

Nová trasa, nová medzizastávka

Komfortný autobus Setra vás odvezie na letisko Schwechat priamo z Hlavnej stanice a to po úplne novej trase mestom. Vďaka tomu mohla pribudnúť nová nástupná zastávka na Einsteinovej ulici na zastávke MHD pri výstavisku Incheba. Svoju cestu do Rakúska si tak v rámci Bratislavy môžete naplánovať ešte pohodlnejšie a flexibilnejšie.

Zastávka Einsteinova
Zastávka Einsteinova
5x denne
5x denne
Einsteinova v Petržalke
Einsteinova v Petržalke

Lístok najlepšie online

Svoj lístok si najjednoduchšie a vždy najlacnejšie zakúpite online. Využiť na to môžete či už priamo web Slovak Lines alebo našu praktickú aplikáciu, s ktorou máte svoj lístok vždy poruke. A v prípade potreby ho môžete jednoducho stornovať najneskôr 15 minút pred plánovaných odchodom spoja.

 

Ušetríme vám na služobných cestách

Cestujete často do Viedne alebo na letisko Schwechat? Využívajte autobusy Slovak Lines s biznis účtom a nakupujte cestovné lístky pre seba alebo svojich zamestnancov výhodnejšie a s dokonalým prehľadom.

Viac o B2B