Prejsť na obsah

Rimavská Sobota

Cestujte s nami už aj do Rimavskej Soboty a objavte po ceste úplne nové destinácie vďaka spolupráci s partnerom LeviTour a CK DAKA.

Rimavská Sobota s LeviTour

Z Bratislavy do NitryZlatých MoraviecZvolenaDetvyMýtnejLovinobaneLučenca a Rimavskej Soboty. Smerom z Rimavskej Soboty sa dostanete aj do Trnavy.

Rimavská Sobota expresne s CK DAKA

Z Bratislavy do TrnavyNitryZvolenaLučenca a Rimavskej Soboty.

Známa trasa, nové možnosti

Naše linky do Rimavskej Soboty vedú cez mestá, do ktorých by ste sa autobusmi dostali len zložitými prestupmi. Nitra, Zlaté Moravce, Zvolen, Mýtna, Detva, Lovinobaňa či Lučenec. Teraz ich máte dostupné v pohodlí a bezpečí, na aké ste už u nás zvyknutí.

 • Kúpte si lístok online, ktorý netreba tlačiť

  Ušetrite čas aj energiu a zaobstarajte si lístok rýchlo a pohodlne cez web Slovak Lines alebo vždy najlacnejšie cez mobilnú appku. Stačí, keď sa pri nástupe preukážete QR kódom na displeji vášho mobilného zariadenia.

 • Platiť môžete aj kartou

  Nemusíte hľadať bankomat. Zaplatiť bezkontaktnou platobnou kartou teraz môžete aj priamo u vodiča autobusu.

 • Využite služby na palube

  Všetky autobusy sú vybavené s WC, WiFi, min. 2x TV, DVD, rádiom, chladničkou, kávovarom, klimatizáciou a USB nabíjačkou. Sedadlá sú polohovateľné a polokožené s lakťovou opierkou a poskytujú dostatok priestoru pre cestujúcich.

 • Kúpte si výhodný Travel Pass

  Cestujete na tejto trase často? Pozrite si našu výhodnú ponuku Travel Passov na viac jázd.

  Zistite viac
 • Doplnkové produkty

  Cestujete s domácim miláčikom, máte veľa batožiny, nadrozmernú batožinu alebo potrebujete zaparkovať? Zistite čo všetko si môžete k vašej ceste dokúpiť.

  Zistite viac
 • Partnerská linka CK DAKA

  Spoľahlivý dopravca, ktorý ponúka viaceré slovenské destinácie komfortným autobusom. Ste autobusový dopravca a chcete byť tiež naším partnerom? Ozvite sa nám.

Rimavská Sobota je len začiatok

Objavte autentické krásy gemerského regiónu cez vstupnú bránu jeho metropole – Rimavskú Sobotu. Prezrite si jaskynné komplexy Slovenského krasu, Muránsku planinu s hradom Muráň, súbor stredovekých kostolov so vzácnymi freskami na tzv. Gotickej ceste alebo kaštieľ Betliar, jediný na Slovensku s pôvodným vybavením.

 

Cestovný poriadok

Dopravca Linka Dátum platnosti Trasa
LeviTour 102515 Od 12.02.2024 Bratislava – Trnava – Nitra – Zlaté Moravce – Zvolen – Lučenec – Fiľakovo – Rimavská Sobota Zobraziť
LeviTour 707803 Od 30.10.2023 Prešov – Košice – Rožňava – Lučenec – Zvolen – Nitra – Bratislava – Schwechat – Viedeň Zobraziť
CK Daka 102519 Od 20.03.2023 Bratislava -Trnava – Nitra -Zvolen – Lučenec – Rimavská Sobota – Rožňava – Košice – Humenné Zobraziť

Táto destinácia je obsluhovaná našimi partnermi LeviTour a CK Daka. Kompletné prepravné poriadky nájdete na stránke Prepravné poriadky.

Ďalšie zaujímavé destinácie

 • Bardejov

  Vyberte sa až do Bardejova cez zaujímavé zastávky v pohodlnom buse nášho partnera CK DAKA.
  od 16,15 €
 • Košice

  Vyrazte po Slovensku cez množstvo zaujímavých zastávok až na východ s partnerom CK DAKA.
  od 14,35 €
 • Nitra

  Vyrazte do Nitry pohodlnými busmi našich partnerov LeviTour, CK DAKA a DOB BUS.
  od 3,55 €